Netflix Zam Mı Geldi 2022? - Webhaberim
Güncel

Netflix Zam Mı Geldi 2022?

Popüler dizi ve film platformu Netflix üyelik ücretlerinde artışa gittiğini duyurdu. Netflix abonelik tutarı zamları adeta vaka oldu. Netflix abonelik tutarı zamlarının 2022 yılı için ne kadar olduğu ve daha birçok bilinmeyen üyeler tarafınca araştırma mevzusu oldu.

Netflix, hem Türkiye’nin hem de Dünya’nın en popüler dizi ve film seyretme platformu olarak içeriyor. Netflix platformu üyelik ücretlerine zam getirdiğini geçtiğimiz günlerde açıklandı. Abonelik tutarına gelen zam toplumsal medyada vaka oldu. Netflix üyelerine abonelik tutarı bakımından 2022 yılı için zam getirdiğini resmi olarak duyurmuş oldu. Fiyat güncellemeleri ve zamlar üyelerin tepkisini çekti.

Netflix Temel Paket 2022 Fiyatı Nedir?

Popüler dizi ve film seyretme platformu Netflix, abonelik ücretlerine zam yaptığını geçtiğimiz günlerde duyurdu. Netflix üye tutarı zamları toplumsal medyanın ve abonelerin tepkisine niçin oldu. Buna nazaran Netflix temel paket 2022 fiyatının ne olduğu üyeler tarafınca araştırma mevzusu oldu. Netflix temel paket 2022 fiyatı tek aygıt 480p çözünürlük olacak şekilde yeni zamlar ile beraber; 37,99 TL olarak açıklandı.

Netflix Standart Paket 2022 Fiyatı Nedir?

Netflix devletimizde en oldukça izlenen dizi ve film platformu olma konumda içeriyor. Netflix platformunun hususi içerikleri, sayısız dizi ve film seçenekleri ile tercih edilebilirliği artıyor. Netflix abonelerine 2022 yılı gelen son zamlar ile standart paket 2022 fiyatının ne olduğu araştırılmaya başlandı. Netflix standart paket 2022 fiyatı iki aygıt 1080p çözünürlük olacak şekilde yeni zamlar ile beraber; 57,99 TL olarak açıklandı.

Netflix Hususi Paket 2022 Fiyatı Nedir?

Netflix paketleri seyircilere değişik seyretme seçenekleri sunuyor. Netflix paketlerine ve abonelerine 2022 yılı için yapmış olduğu yeni zamları geçtiğimiz günlerde deklare etti. Buna nazaran Netflix hususi paket 2022 fiyatının ne olduğu araştırılıyor. Netflix hususi paket 2022 fiyatı dört aygıt, 4K, HDR çözünürlük olacak şekilde yeni zamlarla beraber 77,99 TL olarak açıklandı.

Netflix Paketleri Nelerdir?

Netflix paketlerinin neler olduğu, yeni üyelik alacak olanlar tarafınca araştırılmaya başlandı. Yeni Netflix abonelerine hususi seyretme seçenekleri sunan paketlerin neler olduğu merak ediliyor. Netflix paketleri; Temel, Standart ve Hususi olarak sıralanıyor. Buna nazaran;

Netflix Temel Paket: Tek aygıt, 480p çözünürlük 37,99 TL.

Netflix Standart Paket: İki aygıt, 1080p çözünürlük 57,99 TL.

Netflix Hususi Paket: Dört aygıt, 4K, HDR çözünürlük 77,99 TL şeklinde belirlenmiştir.

Netflix Paketleri Özellikleri Nelerdir?

İzleyiciler Netflix paketlerini özelliklerine nazaran tercih etmeyi seçiyorlar. Buna nazaran Netflix paketleri özelliklerinin neler olduğu yeni aboneler tarafınca araştırılıyor. Netflix paketleri özellikleri;

Netflix Temel Paket: Bu pakette tek cihazda izlenme sağlanmakta, çözünürlük ise 480p olacak şekilde ortaya konulmaktadır. Aynı anda tek cihazda gösterim izlenmesine olanak tanıyan bu paketin 2022 yılı fiyatı 37,99 TL olacak şekilde açıklanmıştır.

Netflix Standart Paket: Bu paket muhteviyatında aynı anda iki değişik cihazdan gösterim seyretme olanağı tanınıyor. Ek olarak içeriklerde HD gösterim 720p çözünürlük ile sağlanıyor. Bu paket içinde ne olduğunun 2022 yılı tutarı 57,99 TL olarak açıklandı.

Netflix Hususi Paket: Bu paket muhteviyatında aynı anda dört cihaza kadar gösterim seyretme imkânı tanıyor. İçeriklerde tümüyle HD ve Ultra HD çözünürlük imkânı tanıyor. Bu paketin 2022 yılı aylık tutarı ise 77,99 TL olarak açıklandı. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri