Güncel

Netflix’in Yaz Aylarında Yayınlayacağı Oyunlar

Dünyanın en popüler çevrimiçi dizi ve film platformu Netflix, son zamanlarda video oyun yaşamına küçük bir adım atmış olsa da şimdi daha da dikkat çekici bir hamleyle karşımızda. Şirket, merakla beklenen yeni oyunlarını duyurdu. Bu oyunlardan biri, satrançla ilgili olsa da bildiğimiz basit satranç oyunlarından fazlaca daha fazlasını vaat ediyor.

Geçtiğimiz yıllarda gösterilen satranç temalı dizisi Queen’s Gambit ile büyük ses getiren Netflix, sektördeki tesirini sürdürmeye devam ediyor. Şimdi ise, merakla beklenen oyunuyla karşımıza çıkıyor. Netflix’in yeni oyunu tam anlamıyla Queen’s Gambit dizisine odaklanıyor. İzleyicileri büyülemeyi başaran Beth Harmon’ın maceralarına yeni oyunda da şahit olacağız. Oyunun adı ise “The Queen’s Gambit Chess” olacak.

Netflix’in Tek Yeni Oyunu The Queen’s Gambit Chess Değil

Netflix, yaklaşan yaz mevsimi için bir takım oyununun duyurusunu yaparak dikkatleri üstüne çekti. Öne çıkan oyunlardan kabul edilen The Queen’s Gambit Chess’in yanı sıra, şirket öteki coşku verici oyunları da duyurdu. Bu oyunlar içinde OXENFREE II: Lost Signals, Cut the Rope Daily, Lego Legacy: Heroes Unboxed ve Paper Trail bulunuyor. Ancak en dikkat çeken yapım, OXENFREE II: Lost Signals.

2017 senesinde gösterilen OXENFREE’nin devamı durumunda olan OXENFREE II: Lost Signals, dikkat çeken bir yapım olarak öne çıkıyor. Bu oyunun en mühim özelliği ise, Netflix’in kendi oyun stüdyosu olan Night School tarafınca geliştirilmiş olması. Oyun, 12 Temmuz tarihinde piyasaya sürülecek ve Netflix’in yanı sıra Nintendo Switch, PlayStation 4-5, PC ve Mac bilgisayarlarda da oynanabilecek.

Oyunların Çıkış Tarihleri:

  • OXENFREE II: Lost Signals: 12 Temmuz
  • The Queen’s Gambit Chess: 25 Temmuz
  • Cut the Rope Daily: 1 Ağustos
  • LEGO Legacy: Heroes Unboxed: Açıklanmadı
  • Paper Trail: Açıklanmadı

The post Netflix’in Yaz Aylarında Yayınlayacağı Oyunlar appeared first on TV Gündemi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
toptan çakmak smm panel
sitene canlı tv ekle bonus veren siteler deneme bonusu veren siteler madridbet meritking kingroyal madridbet yeni giriş kingroyal giriş