Güncel

Nilsu Berfin Aktaş Boşanıyor 

Seneler ilkin sessiz sedasız evlendirilmiş olduğu eşi Serdar Serçelik’ten boşanma sonucu veren genç oyuncu, avukatına yönerge vererek hukuki süreci başlattı. 

Ankara’da hata örgütü kurup dolandırıcılık suçlamalarıyla yargılandığı ve hemen sonra cezaevi çıkışı yurt dışına kaçtığı iddia edilen Serdar Serçelik ile Nilsu Berfin Aktaş arasındaki evlilik, son dönemde tartışmalara sahne oldu. Aktaş’ın boşanma davası emirini vermesiyle beraber, Serçelik toplumsal medya hesabından genç oyuncuya karşı hedef gösterme içerikli paylaşımlar yapmış oldu. 

nilsu berfin aktas

Ancak hemen sonra yaşanmış olan gelişmeler, Serçelik’in bu paylaşımlarının arkasından geri adım atmasına niçin oldu. Karalama kampanyası niteliğindeki paylaşımlarını silen Serçelik, bir özür mesajı yayınlayarak duygusal bir dönemden geçtiğini ve gerçek olmayan iddialarla Aktaş’ı hedef aldığını itiraf etti. Mesajında “Nilsu Berfin Aktaş benden ayrılmak istediği için ona olan sevgimden, onu kaybetmenin verdiği hırsla kendisiyle ilgili hiç gerçek olmayan paylaşımlar yaptım. Allah beni affetsin” ifadelerini kullanan Serçelik, pişmanlığını dile getirdi. 

The post Nilsu Berfin Aktaş Boşanıyor  appeared first on TV Gündemi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
toptan çakmak smm panel
sitene canlı tv ekle bonus veren siteler deneme bonusu veren siteler madridbet meritking kingroyal madridbet yeni giriş kingroyal giriş