Televizyon

Niyazi Gül Dörtnala Filmi Konusu Nedir? Niyazi Gül Dörtnala Oyuncuları Kimlerdir?

2015 senesinde gösterime giren Niyazi Gül Dörnala filmi rejisör koltuğunda Hakan Algül otururken filmin başrollerinde ise  Ata Demirer, ve Demet Akbağ gibi zaferli oyuncular var. Bu akşam STAR Tv’de izleyicisi karşısına çıkacak Türk aksiyon, dram filminin mevzusu ve oyuncuları ise oldukça merak ediliyor. Peki Niyazi Gül Dörnala filmi mevzusu nedir? Niyazi Gül Dörtnala oyuncuları kimlerdir? Ayrıntıları haberimizde sizler için derledik…

Türk komedi film cinsinin zaferli örneklerinden olan Niyazi Gül Dörtnala filmi bu akşam Star Tv ekranlarında izleyici karşısına çıkıyor.
Kahkaha dolu anlar yaşatacak Niyazi Gül Dörtnala filmine dair tüm ayrıntılar haberimizde…

Niyazi Gül Dörnala Mevzusu

Profesör Baytar Niyazi Gül, çocukluğundan bu yana hayvanlarla arası hep iyi olan, büyük-ufak baş fark etmez tüm hayvanların dilinden kavrayan azıcık sıradışı bir bilimadamıdır.
Hediye hem Niyazi Gül’ün tüm işlerine koşturur hem de senelerini verdiği saklı yöntemi tespit etmesi için deneylerine destek eder. İzmir’de kendi halinde yaşayan Niyazi Gül’ün ağırbaşlı yaşamı Sultan Şahmerdan ve Rıza Kabakoz’un atlarını yarıştırma iddiası ile allak bullak olacaktır!

Niyazi Gül Dörnala Oyuncuları

  • Ata Demirer – Niyazi Gül

  • Demet Akbağ – Sultan

  • Şebnem Bozoklu – Hediye

  • Levent Ülgen – Rıza

  • Ayşenil Şamlıoğlu – Naciye

  • Kevork Malikyan – Süleyman

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri