Dizi Haberleri

Nuh Tepesi film konusu ve oyuncuları

İnternet üstünden çoğunlukla araştırılan konulardan biri de dört gözle beklenen filmlerin bilgileri ile ilgili oldu. Merak edilen filmlerden biri de Nuh Tepesi adlı film. Peki Nuh Tepesi filminin konusu nedir? Tüm detaylar haberimizde.

Yerli yapımlarımızdan olan ve yayınlandığı zamanlardan beri sevilerek izlenen Nuh Tepesi filmi ile ilgili insanların araştırmaları devam ediyor. Dram izlemeyi seven insanların ilgiyle izleyeceği Nuh Tepesi filmi ile ilgili tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Nuh Tepesi filmi

Nuh Tepesi filmi dram türünde 7 Ağustos 2020 tarihinde gösterilen yerli yapımlarımızdan biridir. Filmin yönetmenliğini Cenk Ertürk üstlenmiştir.

Nuh Tepesi filmi konusu

Nuh Tepesi filmimizde Ömer karakteri kaybetmiş olduğu babasının vasiyetini yerine getirebilmek için savaşım eden bir karakterdir. Babasının vasiyeti ise Nuh Tepesi’nde bulunan ağacın altına gömülmektir. Ömer Hz. Nuh’un diktiği ağacın altına babasını gömmek istediği için Ömer’in bu isteğine tepki gösterirler sadece bilinmeyen bir gerçek vardır ki Hz. Nuh’un gömdüğü malum ağacı aslına bakarsak Ömer’in babası 50 yıl ilkin kendisi dikmiştir. Ömer vasiyeti yerine getirmek için için bölgede bulunan insanlarla savaşım edecektir.

Nuh Tepesi filmi oyuncuları

Nuh Tepesi filmimizde Haluk Bilginer, Arın Kuşaksızoğlu, Ali Atay ve Hande Doğandemir benzer biçimde sevilen ve başarı göstermiş adlar yer almıştır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
düşmeyen takipçi satın al tiktok takipçi satın al Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
viagra meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri