Oyun

Nulls Brawl Otis Apk 43.238 Elmas Hileli İndir

Nulls Brawl Otis Apk 43.238 Elmas Hileli İndir

Brawl en fazlaca sevilen aksiyon oyunu Nulls Brawl Apk İndir nihayet çıkışını gerçekleştirmiş oldu ve bekleyenleriyle buluştu. Oyun gerçek zamanlı 3v3 savaşlar üstüne kurulu ve dikey olarak kullandığımız telefonda oyundaki karakteri denetim ederek rakiplerle savaşmaya çalışacağız. Arkadaşlarınızla 3v3 battle royale, kristal ve yıldız toplama, Brawl Ball ile topu rakip kaleye götürme ve takımınız tarafınca korunan kasayı rakip yağmacılardan koruduğunuz Heist modu benzer biçimde birçok keyifli oyun modu bulunuyor. Ayrıca oynadıkça yeni kahramanları açıp onların seviyelerini arttırarak yeni özelliklerin kilidini açabilirsiniz. Oyunu apk olarak internet sitemizden indirerek derhal oynamayabilirsiniz.

Nulls Brawl Alpha Nedir?

Supercell oyunda hile için fazlaca sert müdahaleler de bulunabiliyor. Ama Nulls Brawl versiyonunda oyun içinde tüm savaşçı ve ekipmanlarının kilidini açık olarak görmüş olacaksınız. Bunlar da yetmiyor ise öteki gerçek oyuncularla bile oynayabileceğiniz için Nulls Brawl oldukça çekici hale getiriyor. Mobile oyunlarda en popüler oyunlar içinde bulunan Brawl oyuncuları çoğu zaman hileli oynamak istediğinden dolayı Nulls Brawl APK indirmeye ve oynamaya gerekseme duyarlar. Sizlere Nulls Brawl nedir, iyi mi indirilir aktarıyor olacağız.

Nulls Brawl Alpha APK indir 2022

Nulls Brawl Alpha APK indir 2022 oynamak için android versiyonumuz minimum 4.3 olması lazım. Sizler için devamlı güncellediğimiz Nulls Brawl APK aşağıdaki paylaştığımız bağlantılardan telefonunuza indirip oynayabilirsiniz.

Nulls Brawl Alpha Amber

Nulls Brawl indir 2022, bu bağlantıya tıklayarak Nulls Brawl indirebilirsiniz. Herhangi bir mesele yaşayanlar bizimle yorumlar kısmından iletişime geçebilirler.

Nulls Brawl 43.238 özelikler:

  • Yeni Brawler Otis eklendi
  • Yeni kostümler eklendi

Hileli Brawl Apk

Hileli Brawl sizlere bu yazımızda bahsettiğimiz Nulls modu benzer biçimde private serverlardır. Sizler için aşağıda hileli brawl linkini bırakıyor olacağız.

Sürüm: 30.242
Boyut: 151 MB
Gereken Android Sürümü: 4.1 ve sonrası

Hileli Oyunların Apk Dosyaları iyi mi Kurulur

Oyunlarını paylaşmadan ilkin Hileli Oyun İndir Ekibi olarak telefonumuza kurup deneyip hilelin etken bulunduğunu gördüğümüz vakit paylaşıyoruz. Eğer oyunlarda çalışmama durumu görürseniz lütfen bizlere buradan yazın. Bundan dolayı Oyun Firmaları kimi zaman meydana getirilen hilelere karşı güncelleme yapabiliyor. Bu şekilde durumlarda bizlere haber verin Oyunu tekrardan güncelleyelim. Bu şekilde bizlere destek olmuş olmuş olursunuz hem de ölü mevzuları sitemizde olmamış olur.

Nulls Brawl Apk Oyununun Private Serverını indirmek isterseniz Nulls Brawl yazımızı tıklayınız

  • Nulls Brawl Otis Apk 43.238 Elmas Hileli İndir Oyun Hilesi
  • +Sınırsız Elmas
  • +Tüm karakterler açık

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri