Nurgül Yeşilçay’ın başrol oynadığı Son Nefesime Kadar dizisinin yapımcısı Efe İrvül kimdir? Efe İrvül nereli ve kaç yaşında? - Webhaberim
Televizyon

Nurgül Yeşilçay’ın başrol oynadığı Son Nefesime Kadar dizisinin yapımcısı Efe İrvül kimdir? Efe İrvül nereli ve kaç yaşında?

Son Soluğuma Kadar dizisi 24 Şubat Perşembe günü ilk kısmıyla FOX TV seyircisiyle buluştu. Nurgül Yeşilçay, Emre Kınay ve Ertan Saban benzer biçimde akılda oyuncu ekibiyle dikkatleri sürükleyen Son Soluğuma Kadar dizisinin yapımcılığını Pastel Film üstüne alıyor. Peki Nurgül Yeşilçay’ın başrol oynadığı Son Soluğuma Kadar dizisinin yapımcısı Efe İrvül kimdir? Efe İrvül nereli ve kaç yaşlarında? Pastel Creative Network Dijital Reklam Ajansı’nın kurucusu Efe İrvül’ün yaşamı ve yaşam öyküsü haberimizde.

EFE İRVÜL KİMDİR?

Efe İrvül 16 Ağustos 1994 senesinde İstanbul’da dünyaya geldi.

2014 senesinde Pastel Film ailesine katılan Efe İrvül, ‘O Hayat Benim’ projesiyle iş yaşamına ilk adımını attı.

Daha sonrasında Bir Deli Sevda, Kalbimdeki Deniz, İnsanlık Kabahati, Güvercin, Zümrüdüanka benzer biçimde pek oldukca projeye imzasını atan Efe İrvül, son 3 senedir CEO’luk vazifesini üstlenmekte.

Efe İrvül, bugün çağımızın teknolojilerine ve yeniliklerine geçim sağlayarak geleceğe yönelik projeler geliştiriyor. Televizyon ve dijital mecralara içerikler üretiyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri