Dizi Haberleri

Oğlum 5.Bölüm 2.Önizleme

oglum 5 bolum 2 onizleme 62263757b8fd4

Oğlum 5.Kısım 2.Önizleme ile SHOW TV ekranlarında kalmış olduğu yerden devam ediyor. Oğlum dizisinin yeni kısım fragmanını hd özellikte yazının devamında seyredebilirsiniz.

Başrollerinde Canan Ergüder ve Serhat Teoman benzer biçimde ülkemizin beğenilen oyuncularının yer almış olduğu Oğlum bu hafta yayınlanacak mı?

Oğlum 5.Kısım 2.Önizleme

Oğlum dizisinin 5. kısım özeti oku SHOW TV. Oğlum dizisinin yeni kısım özeti oku.

Yeni Kısım Özeti

Efe kendini içinde tespit etmiş olduğu yeni yaşamına alışmaya çalışırken, Zeynep de oğlunun yanında olmaya ve onun için bir şeyler halletmeye iş koşturmacasındadır.
Tuğrul’un tasarıyı Demet’in Efe ile ilgili kafa karmaşıklığını artırmışken, Melike oğlunun acısıyla daha çok yaşamayacağına karar verir.

Efe’nin anne ve babasının görüşmesini izlemesinin peşinden yaşanmış olan acı vakayı yeniden itiraf etmesi vakaların seyrini değiştirir. Artan toplumsal baskıyla birlikte ticari haysiyeti hasar bakan Tuğrul yeni tasarılar yaparken, Zeynep oğluyla bağ kurmanın yollarını arar. Bu sırada mülakatı izleyen Melike, Zeynep ile konuşmak ister ve Zeynep’in kapısına sabreder.
Bir arada olmak artık asla kimse için kolay değildir.

Oğlum Dizi Mevzusu

Umut, devamlı bir yolunu tespit eder, kayadan fışkıran bir çiçek benzer biçimde… Öyküsü ile seyircileri derinden etkileyecek yeni dizi oldukca yakında ekranlarda olacak.
Ay Yapım, duygu dolu yeni bir projeyi seyircilerle buluşturmaya hazırlanıyor. Proje ve senaryo tasarımının Ahmet Katıksız’a, senaristliğinin Hürer Ebeoğlu ve Sevgi Yılmaz’a ilişik olduğu dizinin rejisörlüğünü Gökçen Akılda üstüne alıyor.

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri