Televizyon

Okan Bayülgen, “2,5 yılıma mal oldu” diyerek Diriliş Ertuğrul dizisine gönderme yaptı

Haber Evrensel kanalda yayınlanan Uykusuzlar Kulübü Okan BayülgenÇukur dizileri üzerinden Diriliş Ertuğrul‘a yollama yaptı.

“BEN O DİZİYİ HİÇ İZLEMEDİM”

Ünlü komedyenin Uykusuzlar Kulübü, beğenilen oğlu, ünlü oyuncu Cengiz Bozkurt, Burak Hakkı Baba, Hera ve Onur Büyükçu gibi beğenilen adlar oldu. Programın Cengiz Bozkurt ve Hera ile birlikte içinde geçen program Okan Bayülgen, imalı bir yollama yaptı.
Bence dizilerin bence dediği oluyor” sözlerine Bayülgen Bayülgen “Ben o diziyi hiç izlemedim” diye armağan verdi.

“ŞU DİZİYİ İZLEMEDİĞİM ZAMAN 2.5 SENEME MAL OLMUŞTU”

Okan Bayülgen, Çukursini izlemeyi söylediğini açıkladı. Bayülgen’in bu çıkışındaki konserdekiler ise kahkahalarla karşılık verdi. “İzlemeyi çok isterdim”, ama bitti sanırım o dizi diyen Okan Bayülgen’e, projeden Cengiz Bozkurt’a “bitti bitti, rahat görüşebilirsin” şakasını yaptı.

NE OLMUŞTU?

2016 senesindeydi 43.
Dizinin oyuncularından Cavit Çetin Güner, aşağıdaki biçimde kazandıkları kullanılarak yere paylaşılabilir “kunduram daha değerli” yazmıştı.

Okan Bayülgen: Daha önce bu diziyi izlemedim zaman 2.5 yılıma mal olmuştu

“BAYÜLGEN’İN KENDİ AYIBIDIR”

Dizinin senistini ve yapımcısı Mehmet Bozdağ ile alakalı mevzuyla alakalı açıklamayı açıkladığını: “Diril Ertuğrul dizisinin yayınlandığı ve 65 haftadır tüm reyting konusunuda birinci ve kırdığını dile getiren Bozdağ, “Türkiye ile birlikte 30’dan fazla yaratılan ‘Diriliş Ertuğrul’ Oyuncularının haklıyla ve oyuncuların oylarıyla haklı bir karakter sahibidir.
Bizlerin bu hakkımızı kullanmamızın manisini bulmak. Bu kısıtlanmanın doğru galibiyetimiz ve izleyicilerimize iyi bir inceliğe inanarak mükâfat vermek için protesto edilecek “Ertuğrul’ dizisi ve senaryocuyu olarak doğru olarak varsayım edilmek üzere teslim edildim. Ayrıca, herkes için Okan Bayülgen’in yerine Türkiye ve dünyada bu kadar alaka bakan ve izleyicilerinin beğenisini dizimizi izleyen ve’bundan sonrasını belirtmesini bir şovdan bir biçimde değerlendiriyorum.
Değerimizse diziden, kullanılabilir dizimizden kullanılabilir değerimizden değeri, konuşmalardan insanlar.”

Okan Bayülgen: Daha önce bu diziyi izlemedim zaman 2.5 yılıma mal olmuştu

CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN: “BEYEFENDİ İZLEYEMEMİŞ. FIRSAT TESPIT EDERSE İZLEYECEKMİŞ”

Vakanın evvel Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU Dünyası için tertip etme gecesinde yaşanan vakayla alakalı konuşmuş ve gidişata şu sözlerle tepki göstermişti: “Az Diriliş ekibine de düşünülmüştü.
İşte mesele bu. dahi bırakamıyorlar. ve hakkıyla anlatmasını beklemenin boş bir gayretidir artık biz harika.”

“SIRF ONLAR BENİ ŞİKAYET ETTİLER VE 2.5 YIL İŞSİZ KALMAMA NEDEN OLDULAR DİYE”

Öte yandan O Bayülgen, 2020 oğlunun ünlü televizyoncu Armağan’ın YouTube’da davetli olmuş ve mevzuyla alakalı şu açıklamaları yapılmış: “4 tane iş yeri sahibi oldum. hiç ülkemle, ya da başka başka bir yerde yaşıyordum.
geldim.”

Altın Kelebek Mükâfatları, Diriliş Ertuğrul, Okan Bayülgen, Magazin, Haberler

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri