Genel Kültür

Once and Forever Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

Once and Forever 2023 dizi, mevzusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Mydramalist puanı, Chinese Drama 2023, Çin Dizileri 2023, fragmanı, izle şeklinde aramalarınıza yorumguncel.com’dan cevap bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

10 Temmuz 2023’de yayınlanmaya süregelen 2023 yapımı Çin dizilerindendir. Toplam 35 bölümden oluşan dizinin bölümleri 45 dakikalık süreden oluşuyor.

CCTV tarafınca gösterilen dizi duygusal, yaşam ve gençlik türünde yer ediniyor. Dizinin yönetmenliğini Jiu Ye Hui üstlenirken, senaristliğini Jiu Ye Hui kaleme aldı.


9 Ağustos 2023’de gösterilen kısmı ile maraton tamamlandı.

Dizinin oyuncu kadrosunda Zhang Yi Shan, Guan Xiao Tong, Fan Cheng Cheng, Li Xi Rui, Jiang Pei Yao, Mao Xiao Hui ve Ye Xiao Wei şeklinde adlar yer ediniyor.

Haftada 7 bölüm gösterilen dizi Once Young adı ile de biliniyor.


Dizi Mydramalist‘te 7,1′lik puana haiz oldu.

Once and Forever mevzusu

Dizinin mevzusu, 21. yüzyılın başlarında Xie Qiao, gizli saklı aşkı He Xiao Zhou’nun okumuş olduğu Pekin Üniversitesi’ne kabul edilir. Yurt haricinde okuyan çocukluk aşkı Qin Chuan ona aşıktır. Yine de, sevgisini kalbinin derinliklerinde saklıyor ve daima eğlenmek için onunla tartışıyor. Qian Xi, Xie Qiao’nun oda arkadaşı ve He Xiao Zhou birlikteyken, Xie Qiao’nun karşılıksız aşkı biter. Qin Chuan, kendi iyiliği için kendi işini oluşturmak için eve döner ve hem de onu yaşamının kıymetini aramaya teşvik eder. Sonunda beraber olmaya başlarlar. Zamanla bu tasasız gençlerin hepsi kendi dünya maceralarını başlatır ve iniş çıkışlar yaşarlar. Yaşam yolları farklıdır, sadece gençliklerinin cesareti ve mücadeleci ruhu onları hala devamlı ileriye götürür.

The Princess and the Werewolf Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

Once and Forever oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Zhang Yi Shan, Guan Xiao Tong, Fan Cheng Cheng, Li Xi Rui, Jiang Pei Yao, Mao Xiao Hui ve Ye Xiao Wei şeklinde adlar yer ediniyor.

Zhang Yi Shan – Qin Chuan
Guan Xiao Tong – Xie Qiao
Fan Cheng Cheng – Yang Cheng
Li Xi Rui – Qin Qian
Jiang Pei Yao – Wang Ying
Mao Xiao Hui – Xiao Qian Xi
Ye Xiao Wei – He Xiao Zhou
Xu Shao Ying – Tan Hui
Zhang Yi Wen – Da Long
Su Meng Yun – Lu Qian Ran

Bu ve benzeri içerikleri Instagram üstünden kovuşturmak için: https://www.instagram.com/ygdizifilm/

Bu ve benzeri içerikleri Youtube üstünden kovuşturmak için: https://www.youtube.com/@yorumguncel/


İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
toptan çakmak Elektronik Nargile smm panel
bonus veren siteler deneme bonusu veren siteler madridbet meritking kingroyal madridbet yeni giriş kingroyal giriş