Memur ve Personel Alımı

Ons altın fiyatı rekor kırdı! Altın alacak ve altın bozduracaklara acil uyarı geldi! Sakın yapmayın

Rusya’nın Ukrayna’ya olan hücumu tüm süratiyle devam ederken, altın maliyetleri de yükselişine ara vermeden devam ediyor. Piyasalardan gelen son habere gore ons altın maliyeti 2020’den sonrasında ilk kere 2 bin doları baktı. Uzmanlardan da yatırım meydana getirecek ya da altın bozduracaklar için ihtarlar peş peşe geldi. İşte merak edilenler..

Ukrayna ve Rusya arasındaki kriz devam ediyor. Taraflar 3. Görüşmelerini Antalya’da reelleştirecek. Gerilim çoğalmaya devam ederken, tam ülkelerin ekonomileri de negatif olarak etkileniyor.
Dr. Sefer Şener tarafınca izahat geldi. Şener, yapmış olduğu açıklamasında piyasaları şu şekilde değerlendirdi:

“Emtia maliyetlerinin bu süratli yükselişini bundan sonraki dönemde de bakmaya devam edeceğiz. Tabi değişik taraftan dolar dingilinde yükseliyor olması aynı şekilde. Piyasaların fazlaca ciddi anlamda Rusya, Ukrayna kriziyle ilgili çekince algısıyla ilgili bir vaziyettir”

ALTIN YÜKSELMEYE DEVAM EDECEK Mİ?

Şener, açıklamasında her insanın merak etmiş olduğu “Altın yükselmeye devam edecek mi?” sualine şu cevabı verdi:

“Tehlike algısı devam ederse 2 bin 300 doları da aşası fazlaca mümkün gözükmektedir.
Fakat şunu da unutmamak lüzumlu. Önümüzdeki dönemde pozitif gelişmeler olduğu taktirde, uyuşmalar yapıldığı taktirde küresel finansal sistem gene daha önceki seviyesine yöneldiğinde, tekrardan burada geri çekilmeleri bakmak ihtimaller içinde olacak. Tabi ki nasihatimiz bu kadar tehlikenin, bu kadar oynaklığın olduğu dönemlerde alım satımın fazla da yapılmaması güzergahında”

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri