Genel

Oregon Oyuncuları ve Vizyon Tarihi

Oregon Oyuncuları ve Vizyon Tarihi


Oregon Oyuncuları açıklandı. Aslı İnandık, Serkan Çayoğlu ve Nejat İşler Oregon oyuncu kadrosunda yer alacak. Kerem Ayan’ın yönetmen koltuğunda oturacağı Oregon filminin senaristi ise Umut Ünal olacak. Oregon Oyuncu kadrosunda Nejat İşler misafir oyuncu olarak yer alacak.  Oregon vizyon zamanı 2023 başları olarak planlanıyor. Oregon filmi çekimleri eylül 2022 de gerçekleşecek.


Oregon Filmi Konusu: Gerçek yaşanmış bir konunun anlatılacağı Oregon filmimizde Hakan ve sevdiği Gaye kendilerine emanet edilen Oregon adlı kaseti başına bir iş gelmeden sahibine teslim etmek için İstanbul’a doğru yola çıkacak ve başlarına bir oldukca vaka gelecek.


Oregon Oyuncuları

Serkan Çayoğlu (Hakan)

Kiraz Mevsimi ve Bir Zamanlar Kıbrıs dizileri ile oldukca sevilen Serkan Çayoğlu Oregon oyuncuları içinde yer alacak. Oyuncu sevdiği Özge Gürel ile evlendikten sonrasında Oregon filmi çekimlerine başlamış olacak olan Serkan Çayoğlu 31 Mayıs 1987 Almanya doğumludur ve 35 yaşındadır. Almanya’da Ekonomi eğitimi alan Serkan Çayoğlu Dolunay Soysert’ten oyunculuk dersleri almıştır.


Oregon filmimizde Hakan Bodrum’da takı işi icra eden bir gençtir. Hakan ve Gaye sevgilidir ve yakında evlenmeyi düşünmektedir. Zaten birlikte takı işleri ile ilgilenmektedirler.Aslı İnandık (Gaye )

Aslı İnandık 1989 İstanbul doğumludur ve 32 yaşındadır. Kendi menajeri Ahad Kazmaz ile evli olan Aslı İnandık Ankara Üniversitesi Devlet Tiyatrosu mezunudur. Aslı İnandık 2014 senesinde Yalan Dünya dizisi ile tanınmış ondan sonra Yıldızlar Şahidim, Güldür Güldür Show programı ve Benim Tatlı Yalanım dizilerinde yer almıştır.

Oregon Oyuncularından Aslı İnandık filimde Serkan Çayoğu ile partner olacak ve filmimizde Gaye karakterine yaşam verecek.


aslı inandık oregon filminde gaye olarak karşımıza çıkacak

Nejat İşler (Orçun)

Nejat İşler 29 Şubat 1972 İstanbul doğumludur ve 50 yaşındadır. Mimar Sinan Üniversitesi Konservatuvar Kısmı mezunu olan Nejat İşler Sedef hastalığı sebebiyle bir dönem ekranlardan uzak kalmıştır. Son dönemde Çukur dizisinde Çağatay Erdenet olarak yer edinen Nejat İşler Behzat Ç serisinde Ercüment Çözer olarak yer almış sonrasında da Saygı dizisinde gene Ercüment Çözer olarak yer almıştır.


Oregon filmimizde misafir oyuncu olarak yer alacak Nejat İşler filmimizde Orçun adlı ı 80’li yıllarda oldukca meşhur olan bir oyuncuya yaşam verecek. 


blank

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
düşmeyen takipçi satın al tiktok takipçi satın al Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
viagra meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri