Televizyon

Orhan Gencebay’ın “edep” çıkışına Sevcan Orhan’dan sert tepki: Sana ne, bana ne

orhan gencebayin edep cikisina sevcan orhandan sert tepki sana ne bana ne 620e942dead3f

Sahne kostümleri münazarasına dahil olan Orhan Gencebay’ın “Bu terbiye ve usla ilgili. İnsana yakışan olmalı” sözlerine Sevcan Orhan’dan da tepki gecikmedi. 2. Sayfa’nın canlı yayınında konuşan Orhan, “Sana ne bana ne kime ne?” karşılığını verdi.

 www.habertuar.com 

Daha önceki zamanlarda Habertürk’e bir mülakat veren Orhan Gencebay, bayanların sahne kıyafetleriyle alakalı noktaya değinen bir terbiye çıkışında bulundu.

GENCEBAY: İNSANA YAKIŞAN OLMASI GEREKLI

Sahne elbiseleriyle ilgili konuşan Orhan Gencebay, “Bunu öncelikle ortaya açıklamak istiyorum, her şeyin bir dengesi vardır, onu tespit etmek ve uygulamak gerekli. Biz daha öncekinden televizyonlara çıkarken smokinle çıkardık, şimdi zaman değişti. Tabii ki biz mayoyla çıkmıyoruz, azıcık daha günlük elbiselerle çıkabiliyoruz. Bunların hepsinin düşünerek gereğinin olması gerekli diyorum, bu terbiyeyle ilgili, usla ilgili, yapıtın yapısıyla alakalı, her şeyden evvel insana yakışan olması gerekli” ifadelerini kullandı.
Sayfa programının bugünkü davetliyi olan şarkıcı Sevcan Orhan, Gencebay’ın bu sözlerine karşılık vererek “Sana ne bana ne kime ne? Serbestliklerden taviz verilmesi taraftarı değilim. Nezaket, elbiseyle ölçülen bir duygu değildir. Bir insan neden çok bahsediyorsa orada bir yanılgıyı vardır. Nezaket nezaket nezaket. Gerçekten parmağınla beni gösterirken bir bak bu kadar pak misin? Bir insanı tenkit etmek için anamdan yeni doğmam gerekli” dedi.

orhan gencebayin edep cikisina sevcan orhandan sert tepki sana ne bana ne 620e942f7a7f4

Orhan Gencebay, Sevcan Orhan, Tv8, Magazin, Haberler

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri