Dizi Haberleri

Otherhood film konusu ve oyuncuları

Film sever insanoğlu web üstünden merak ettikleri filmlerin mevzularını ve oyuncularını araştırmaya devam ediyor. Peki Otherhood filminin konusu nedir? Tüm detaylar haberimizde.

Komedi türünde film seyrederek keyifli zaman geçirmek isteyen insanların sevmiş olarak izleyeceği Otherhood filmi merakla araştırılıyor. Peki Otherhood filminin konusu nedir? Otherhood filminin oyuncuları kimler? Otherhood filmi ile ilgili tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Otherhood filmi

Otherhood filmi güldürü türünde 21 Temmuz 2019 senesinde gösterilen Netflix’in orijinal yapımlarındandır. Filmin yapımcılığı ve senaristliğini Cindy Chupack, Mark Andrus; yönetmenliğini ise Cindy Chupack üstlenmiştir. Otherhood filminin süresi 1 saat 40 dakikadır. Otherhood filminin IMDb puanı ise 6.1’dir.

Otherhood filmi konusu

Otherhood filmimizde yer edinen Carol, Helen ve Gillian karakterleri banliyoda 30lu yaşlarındaki oğullarından uzakta yaşamayı yeğleyen üç anne olarak izleyici karşısına çıkar. Oğullarının yaşamlarının sorunlu olarak ilerlediğini düşünen anneler hayatlarını düzene sokabilmek amacıyla bazı çalışmalara başlarlar ve New York’ta yaşayan evlatlarının yanına gitmeye karar verirler. Yola çıkan 3 hanım yolculukları esnasında hem kendileri ile ilgili sorunlarını hem de aile bağlarını sorgulamaya başlamışlardır. Yolculukları esnasında toplumsal çevrelerini, ilişkilerini ve aile ilişkilerini sorgular ve kendilerini eleştirme fırsatı yakalarlar.

Otherhood filmi oyuncuları

Otherhood filmimizde Angela Bassett Carol Walker karakterini, Elizabeth Cappuccino Angel karakterini, Patricia Arquette Gillian Lieberman karakterini, Tim Bagley Miles karakterini, Felicity Huffman Helen Halston karakterini, Molly Bernard Alison karakterini, Jake Hoffman Daniel Lieberman karakterini, Emily Tremaine Lauren Liberman karakterini, Jake Lacy Paul Halston-Myers karakterini, Mario Cantone Calvin karakterini, Sinqua Walls Matt Walker karakterini, Becki Newton Andrea karakterini, Heidi Gardner Erin karakterini, Frank de Julio Andre karakterini, Stephen Kunken Joel Liberman karakterini, Afton Williamson Julia karakterini ve Damian Young Frank karakterini canlandırmaktadır. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri