Oyun Severlerin Dikkatine: GTA 6 Oyun Serisi Ne zaman Piyasaya Sürülecek? - Webhaberim
Oyun

Oyun Severlerin Dikkatine: GTA 6 Oyun Serisi Ne zaman Piyasaya Sürülecek?

Oyun severlerin merak içinde beklediği GTA (Grand Theft Auto) oyun serisinin GTA 6 serisinin haritası dev büyüklüğünde olabileceği söyleniyor. GTA 6 piyasaya ne zaman çıkacak? GTA 6 oyunun haritası iyi mi olacak? Daha fazlası ve son dakika gelişimleri haberimizin detaylarında..

Rockstar Games tarafınca geliştirlen GTA (Grand Theft Auto) oyun serisi, uzun süredir birçok oyuncunun ilk tercihleri içinde bulunuyor. Ancak birçok oyuncu serinin yeni oyunu GTA 6’nın ne zaman çıkacağını merak ediyor. Rockstar Games, geçen ay yapmış olduğu açıklamada GTA 6 için geliştirmelerinin devam ettiğini söylemiş oldu. GTA 6’nın 2014 yılından beri devam eden geliştirmelerinin bu kadar uzun sürmesinin sebebiyse fazlaca kapsamlı bir oyun olacak olmasından kaynaklanıyor.  

Take-Two kısa sürede GTA 6’nın devasa büyüklükteki haritasının patentini aldı. Birfazlaca kıtaya haiz olması beklenen oyunun bu kadar büyük bir haritayla gelmesi ise oyunu çalıştırılacak cihazların, belli donanımlara haiz olmasını gerektirebilir.

(*6*)GTA 6 NE ZAMAN PİYASAYA SÜRÜLECEK?

Take-Two’nun oyunun haritasının patentini almasının peşinden oyun analisti Michael Pachter, GTA 6’nın seride bulunan önceki tüm oyunlardan daha fazla konum sunacağını söylemiş oldu. Birfazlaca kıtaya haiz olması beklenen oyunun haritasının 500 saat sürecek kadar büyük olabileceğini de sözlerine ekledi. Ayrıca harita patentinin alınmasının peşinden çıkan söylentilere gore oyun, 2024 senesinde piyasaya sürülebilir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri