Memur ve Personel Alımı

Pazartesi emeklilerin maaşına ek ödemeler başlıyor! Emeklilere 3 bin 750 lira nakit para veriliyor: Yarın paranızı çekin

ING Bank tarafınca emekliler için bir bülten yayımlanarak ücretin bankaya taşınması ve 3 yıl ücret alma sözü verenlere 3 bin 750 liraya kadar nakit para verileceği açıklandı. Bu kampanya 31 Mart’ta sona erecek. Müracaat meydana getiren emekli ise yalnızca bu ay tutarına ek olarak 3 bin 750 TL nakit para alabilecek.  Mevzu hakkında ING Bank tarafınca meydana getirilen bültende “Emekli ücretinizi ING’ye taşıyarak ücret meblağınıza gore ek şartsız 2.500 TL’ye varan nakit promosyon kazanabilirsiniz.
Siz de ücretinizi basitçe ING’ye taşıyın, nakit promosyon fırsatlarını kaçırmayın.” ifadelerine yer verildi.

TOPLAM 3 BİN 750 TL ÖDENECEK

1500 TL’ye (1.500 TL hariç) kadar ise 1.675 TL, 1.500 TL – 2.500 TL (2.500 TL hariç) arası ise 2.100 TL, 2.500 TL ve üstü ise 2.500 TL nakit promosyon ödemesi yapılacağı belirtilen ING Bank’ın müessesesel internet sayfası üstünden meydana getirilen ilanda kampanyadan emekli ücretini 3 yıl süresince bankamızdan alma vaadi veren ve nakit promosyon ödemesi alan mevcut ve yeni emekli ücret müşterilerimiz faydalanabileceği bildirildi.

31 MART’TA BİTECEK

Banka tarafınca meydana getirilen ilanda kampanyanın 31 Mart 2022 tarihinde sona ereceği açıklandı ve promosyon müracaat işlemleri ING (*3*) Bankacılığı ve ING Şubeleri aracılığı ile yapılabileceği ikiden azca emekli ücret alınıyor olması gidişatında, ödenecek promosyon meblağı ücret meblağlarının toplamı dikkate alınarak hesaplanır ve tek bir promosyon ödemesi yapılacağı vurgulandı.

3 SENE PEŞİN OLARAK ÖDENİR

Nakit promosyon ödemesi 3 yıl için peşin olarak yapılır ve 3 senelik vaat müddetinin başlangıcı olarak nakit promosyonun hesaba yatırılmış olduğu tarih temel alınır.
3 senelik vaade terslik olması halinde, tarafınıza ödenen promosyon kıymeti, vaadin kalan süresi dikkate alınarak kıstelyevme temele gore geri alınır.

Yapılan bültende 5 Ocak 2022 zamanı itibariyle şartsız nakit promosyon alması gidişatında mevcut kampanya/arzları iptal edilerek kıstelyevm usulü iade alınacak ve2.500 TL’ye varan nakit promosyondan faydalanılacağı bildirildi.

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri