Televizyon

Peaky Blinders 6.sezon 3.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Peaky Blinders 6.sezon 3.kısım ne zaman çıkacak, ne zaman yayınlanacak, gösterim zamanı, mevzusu, oyuncuları, karakterleri, Ekşi, yorumları, IMDb puanı, fragmanı, izle şeklinde aramalarınıza yorum güncel’den yanıt tespit edebilirsiniz.

Peaky Blinders 6.sezon 3.kısım hakkında

Fenomen İngiliz yapımı dizi, 2019 senesinde gösterilen 5.sezonun arkasından uzun bir zaman sonrasında geri döndü.

13 Eylül 2013‘te BBC Two tarafınca yayınlanmaya süregelen İngiliz yapımı dizidir.
Dizinin oyuncu kadrosunda Cillian Murphy, Paul Anderson, Helen McCrory, Sophie Rundle, Ned Dennehy ve Finn Cole şeklinde adlar yer ediniyor. Kısım müddetleri 57 dakika ortamında dizinin IMDb‘de 461 bini aşkın fert tarafınca oylandığı ve 8,8 şeklinde her diziye kısmet olmayacak bir puana haiz bulunduğunu da açıklayalım.

Dizi 2019’da gösterilen 5.sezonundan sonrasında uzun bir ara vermişti.
27 Şubat 2022’de dizi 6.sezon 1.kısmı ile BBC tarafınca gösterildi.

Sezonun ilk 2 kısmını izleyen diziseverler Peaky Blinders 6.sezon 3.kısım ne zaman çıkacak? sorusunun yanıtını merak ediyor.

Bu sualin cevabı içeriğimizde!

Ama gelin dizi ile ilgili ayrıntıları sizlerle paylaşalım.

Peaky Blinders mevzusu

Dizinin mevzusu, Çete yaptıkları son soygunla Müfettiş Chester Campbell’in (Sam Neill tarafınca canlandırılan) dikkatini götürür ve devrin Dışişleri Bakanı Winston Churchill tarafınca bu soygunu incelemek suretiyle Birmingham’a sevk edilir.
Chester, kenti bu yasa dışı teşkilatlardan arınmak için yemin eder ve bunun üstüne daha evvel misyon yapmış olduğu Belfast’tan takımını da getirip çalışmalara adım atar. Birinci Dünya Savaşı’ndan yeni çıkmış İngiltere’yi, yasadışı etkinlik gösteren çeşitli çeteler sarmıştır. Bunlardan biri de soygunculuk ve at yarışıyla para kazanan Peaky Blinders’dır. Polislere rüşvet yedirerek paçayı kurtaran çete, bir soygunda yanlışlık yapınca, başlarına bela olacak yeni bir müfettişin kente gelmesine vesile olurlar.

Peaky Blinders dizi oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Cillian Murphy, Paul Anderson, Helen McCrory, Sophie Rundle, Ned Dennehy ve Finn Cole şeklinde adlar yer ediniyor.

Peaky Blinders 6.sezon 3.kısım ne zaman yayınlanacak?

Dizinin 6.sezon ilk kısmı 27 Şubat 2022’de BBC tarafınca gösterildi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri