Dizi Haberleri

Pera Palas 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Devam Edecek mi?

Charles King’in Pera Palasta Gece Yarısı kitabından adapte edilen Pera Palas’ta Gece Yarısı dizisi ilk sezonunda Netflix’i tüm dünya da kasıp kavurdu. Türkiye’de yayınlandığı anda en fazla izlenen 1. dizi olan Pera Palas’ta Gece Yarısı dizisi hala en fazla izlenen diziler listesinden çıkmıyor. Bir çırpıda Pera Palas’ta Gece Yarısı dizisinin 1. sezonun 8 kısmını izleyen ve sürem finali ile hüzünlenen seyirciler Pera Palas 2. Sezon yayınlanacak mı? Pera Palas 2.
Sezon ne vakit çekilecek? Pera Palasta Gece Yarısı Devam edecek mi? benzer biçimde sualler soruyorlar. İşte tüm bu suallerinizin yanıtı

Pera Palas 2. Sezon Çekilecek mi?

Pera Palas’ta Gece Yarısı dizisinin ilk sezonunu izleyen seyirciler bu dizinin 2. sezonu kati çekilir diye geleneksel medya olmayan toplumsal medyaya yazıyor; şundan dolayı tadı damaklarında kalan muhteşem bir iş izlediler. Esra ve Ahmet son anda zamanı düzeltim 1919’dan kaçmayı başarsalar da  2. sürem için Pera Palas dizisi oldukca tatlı bir yerde bırakıldı.
sürem 8. kısmı başka bir deyişle sürem finalinde Esra ile Ahmet 2021’ye gelemedi. Esra 2021’de Pera Palas otel ile ilgili yazı yazmaya gelmişti sadece onlar Esra’nın doğduğu seneye başka bir deyişle 2015′ geldiler ve Pera Palas dizisinin 1. sezonu orada bitti. 2. sezonu çekilmeyecek bir takım de öykü bu şekilde ortada bırakılır mı? Pera Palas 2. Sezon kati olarak çekilecek. Yapımcı şuanda Netflix yetkililerinden dizinin yayınlanmasından sonrasında ki ilk hafta sonunda yeni sürem onayı vermesini bekliyor.
sezonu ile ilgili kararını verecek.pera palas 2 sezon ne zaman baslayacak devam edecek mi

Pera Palas 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Pera Palas 2. Sezon Ne Zaman Başlayacak? Pera Palas dizisi şimdilik 2 sürem tasarlanmış bir takım. Bu sebeple de Pera Palas dizisinin ilk sürem finali 2. sezonu merak ettirecek şekilde tamamlandı. Pera Palas 2. Sezonda Esra bu seferde zamanda seyahat yaparak en fazla olmak istediği zamana başka bir deyişle 1995’e gidecek.
Esra Pera Palas 2. Sezonda kendi ailesi ile yüzleşecek.

Pera Palas Devam Edecek mi?

Pera Palas dizisi kati informasyon verilmese sektöre de devam edecek bir proje. İzleyenlerin bir bir çok dizinin öyküsünü oldukca beğeniyor ve özümsedikleri Esra’nın da öyküsünü merak ediyor. Fazlaca ehemmiyetli bir kasvet olmaz ise başka bir deyişle Hazal Kaya diziden ayrılmaz ise Pera Palas 2. sezonda devam edecek.

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri