PlayStation Kullanıcılarına Müjde: PlayStation'ın Game Pass'e Yanıtı Belli Oldu Mu? - Webhaberim
Oyun

PlayStation Kullanıcılarına Müjde: PlayStation’ın Game Pass’e Yanıtı Belli Oldu Mu?

Geçtiğimiz günlerde iddia edilen PlayStation’ın Xbox Game Pass’e yanıtı olan Project Spartacus fiyatı belli oldu. PlayStation’ın Game Pass’e Yanıtı Belli Oldu Mu? PlayStation’ın Game Pass’e Yanıtı ne olacak? Merak edilenler ve daha fazlası haberimizin detaylarında..

Bildiğiniz suretiyle Xbox’ın Xbox Game Pass adlı bir servisi bulunuyor. Bu servise siz aylık elirli bir ücret ödüyorsunuz karşılığında da geniş bir kütüphane erişiminize açılıyor. Geçtiğimiz aylarda da PlayStation’ın buna cevap olarak geliştirdiği servisle ilgili söylentiler çıkmıştı. Geçtiğimiz saatlerde de servisin tutarına dair yeni söylentiler çıktı.

Sizin de yukarıda görmüş olduğunuz benzer biçimde bu servis üç değişik plana haiz. Birincisi klasik PS+ planı. Sonrasındaki planlarda ise extra içerikler sunuluyor. Bilhassa Premium paketin dikkat çektiğini söylemek gerek. Ancak gene de Extra pakete de oyun kütüphanesi verilmesi güzel bir detay.

Ancak dediğimiz benzer biçimde şu an için tüm bu bilgiler söylentiden ibaret. Bu ay yapılması beklenen bir State of Play ile servisin detaylarının açıklanması planlanıyor. Ayrıca bu servisin ülkemize gelip gelmeyeceği de belli değil. Gelirse fiyatların nasıl biteceği da büyük merak mevzusu.

XBOX GAME PASS NEDİR?

Xbox, 2017 senesinde Game Pass denilen üyelik bazlı bir oyun kütüphanesi sistemini piyasaya sürdü. Bu üyelik paketinde aylık olarak belirlenen bir ücret karşılığında birçok oyunu sınırsız bir halde, extra bir ücret ödemeden oynayabiliyor, hem de 100’den fazla oyuna da ücretsiz bir şekilde erişebiliyorsunuz.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri