Playstation Plus Özellikleri Nelerdir? - Webhaberim
Oyun

Playstation Plus Özellikleri Nelerdir?

Playstation Plus; Sony’nin son oyun konsollarında kullandığı bir sistem. Playstation Plus sistemi ile ilgili dört gözle beklenen birçok data bulunuyor. Playstation Plus özellikleri ve daha birçok bilinmeyen meraklıları tarafınca araştırılıyor.

Playstation Plus özellikleri;

Çevrimiçi çoklu oyuncu sistemi

Bulut depolama kapasitesi

Paylaşımlı oyun sistemi

Oyun yardımı özelliği

Playstation Plus koleksiyonu

Hususi indirimler

Hususi içerik erişimi

Aylık oyunlar şeklinde sıralanmaktadır.

Playstation Plus Bedava Oyunlar Nelerdir?

Playstation Plus parasız oyunların neler olduğu kullanıcılar tarafınca araştırılıyor. Playstation Plus parasız oyunlar; Fortnite, Apex Legends, World of Tanks ve Spellbreak benzer biçimde oyunlar olduğu belirtiliyor.

Playstation Plus Collection Nedir?

Playstation Plus Collection; Sony’nin PS5 için çıkardığı abonelik sistemidir. PS4’ü olmayanlar için pek oldukça avantaj getiren bu abonelik sisteminde yer edinen oyunlar; Good of War, Final Fantasy XV, Fallout 4, Mortal Kombat X, Bloodborne, Monster Hunter World, Days Gone, Until Dawn, Persona 5, The Last Guardian benzer biçimde oyunlardır.

Playstation Plus Cüzdana Para Ekleme Nasıl Yapılır?

Playstation Plus cüzdana para ekleme işlemi için; sisteme giriş yapın. Ayarlar bölümünden Hesap Yönetimi kısmı ve peşinden Hesap Bilgileri kısmına geçiş yapın. Buradan Cüzdan kısmına ve Para Ekle ögesine tıklayın. Cüzdanınıza para eklemek için ödeme yöntemi ve meblağ belirleyin ve onaylayın.

Playstation Plus Hangi Oyunlar Var?

Playstation Plus her ay kullanıcıları için değişik üç oyun sunuyor. Harici Playstation Plus oyunlarından bazıları; Bloodborne, Days Gone, Detroit: Become Human, God of War, Infamous Second Son, Ratchet and Clank, The Last Guardian, The Last of Us Remastered benzer biçimde oyunlar olduğu belirtiliyor.

Playstation Plus Hediye Kartı Nereden Alınır?

Playstation Plus armağan kartı kullanıcılarına avantaj elde eden bir seçenek olarak kullanıma sunuluyor. Playstation Plus armağan kartının nereden alınacağı, etken kullanıcılar tarafınca merak ediliyor ve araştırılıyor. Playstation Plus armağan kartının, Playstation online mağazasından satın alınabileceğini söyleyebiliyoruz.

Playstation Plus Koleksiyonu Nedir?

Playstation Plus koleksiyonu; PS Plus abonesi olan etken PS5 oyuncularının yeni nesil konsol deneyimi ile popüler PS4 oyunlarının dijital olarak indirmeye ve oynamaya olanak tanıyor. Koleksiyon ilk olarak 20 oyunla duyurulsa da içerik anlamında her ay değişik oyunların eklendiği konuşuluyor.

Playstation Plus Nasıl Alınır?

Playstation Plus iyi mi alınacağı, kullanıcı adayları tarafınca araştırılıyor. Playstation Plus almak için resmi web sitesine gidin. Abone olmak için işlev ekranı bölümünden Playstation Plus’a Katılın ögelerini seçin ve abonelik satın alma işlemini tamamlayın. Abonelik hizmeti üyeliği abonelik süresi tamamlandıktan sonrasında otomatikman yenilenir.

Playstation Plus Ödeme Seçenekleri Nelerdir?

Playstation Plus ödeme seçenekleri; hesabınızın ödeme şekilleri bölümünde yer verilmiştir Playstation Plus ödeme seçenekleri, Visa, Maestro ve Mastercard olarak belirlenmiştir. Ödeme şekilleri bankanın ödeme seçeneklerine nazaran farklılık göstermektedir.

Playstation Plus Üyelik Fiyatları Ne Kadar?

Playstation Plus üyelik tutarları üç seçenek halinde mevcuttur. Playstation Plus üyelik tutarları;

Aylık 40 TL

Üç aylık 100 TL

Senelik 240 TL şeklinde olduğu belirtiliyor.

Playstation Plus Parasız Deneme Nasıl Yapılır?

Playstation Plus parasız tecrübe etme iyi mi yapılacağı yeni kullanıcı adayları tarafınca araştırılıyor. Playstation Plus parasız 14 günlük tecrübe etme için, ilk olarak Playstation Network hesabına bağlı bir kredi ve banka kartınız olmalıdır. Ardından ayarlar bölümünün 14 günlük tecrübe etme kısmını seçerek parasız denemeyi başlatabilirsiniz. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri