Dizi Haberleri

Polaroid film konusu ve oyuncuları

Polaroid filminin merakla bekleyen beyaz perde severler film hakkında bazı bilgileri araştırmaya başladı. Bizde sizler için Polaroid film konusu, yönetmeni, oyuncu ekibi, IMDB puanı benzer biçimde dört gözle beklenen mevzular hakkında bilgiler sunacağız. İşte Polaroid filmine dair tüm bilgileri..

Polaroid filmi gösterime girmesi merakla beklenen filmlerden bir tanesi. 16 Ekim 2020 tarihinde vizyonda gösterilmeye süregelen film izleyici tarafınca da oldukca beğenilerek seyredildi. Sinema severler tarafınca oldukca güzel yorumlar alan film kısa zamanda gişede de iyi bir kazanç yapmış oldu.

Polaroid film konusu nedir?

16 Ekim 2020 ‘de gösterilmeye süregelen Polaroid filmi gerilim, korku ve gizem türlerini bir araya getirmiştir. Filmin yönetmenliğini ise başarı göstermiş yönetmen Lars Klevberg üstlenmiştir. Film tam tamına 1 saat 26 dakika sürmekte ve seyircisi tarafınca da oldukça beğenilerek izlenmiştir.

Bird Fitcher lisede okuyan bir gençtir ve hem de da bir antika dükkanında iş yapmaktadır. Çalmış olduğu dükkanda eski bir fotoğraf makinesi bulur ve bigün arkadaşları ile beraber bir partiye gider. Partiye giderken yanında da dükkanda çalışırken bulmuş olduğu antika fotoğraf makinasını alır. Herkes bu makine ile fotoğraflar çekmeye adım atar sadece vakit ilerledikçe fotoğraf çekilen hepimiz birden ölmeye başlamaktadır. Bird, hem kendini hem de dostlarını kurtarmak için bu laneti durdurmaya çalışacaktır.

POLAROİD OYUNCULARI

Polaroid film oyuncuları kimlerdir?

– Kathryn Prescott

– Tyler Young

– Samantha Logan

– Keenan Tracey

– Priscilla Quintana

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri