Dizi Haberleri

Queen Dizi Konusu ve Oyuncuları | Netflix

Queen Dizi Hakkında

Queen Dizisi 23 Haziran 2022 tarihinde gösterime giren Polonya yapımı bir dizidir. Netflix orjinal içeriğidir. Polonyaca dilinde çekilmiştir.4 Bölümden oluşan bu mini dizi serisi Dram türünde yer ediniyor.

Árni Ásgeirsson tarafınca yaratılan Dizinin yönetmenliğini Lukasz Kosmicki, Árni Ásgeirsson yaparken senaryosunuda gene aynı adlar yazmıştır. Oyuncu ekibine bakacak olursak; Andrzej Seweryn, Maria Peszek, Kova Réa, Julia Chetnicka, Antoni Porowski, Pawel Koslik, Henryk Niebudek, Piotr Witkowski benzer biçimde adları görebiliriz.

Dizinin IMDB bilgileri ulaştığında sizlerle paylaşacağız. Dizinin orjinal adı Królowa olarak biliniyor. Diziyi 23 Haziran 2022 tarihinden itibaren Netflix Türkiye’den seyredebilirsiniz.

Queen Dizi Konusu

Dizi, kurtuluşun, ikinci şansların ve tüm farklılıkların üstesinden gelen aşkın hikayesidir.

Şimdi bir drag queen olarak mehtap tutan emekli bir terzi olan Sylwester, elli yıl ilkin Polonya’dan ayrıldı ve o zamandan beri Paris’te yaşıyor.

Bir gün, seneler ilkin geride bıraktığı ve asla görmediği hasta kızına bir böbrek bağışlamasını isteyen bir mektup alır.

İsteksizce, anavatanına, asla geri dönmeyeceğine yemin etmiş olduğu kömür madenciliği nahiyesine geri dönüş yolculuğuna çıkar.

Yolculuk beklenmedik bir dönüş yapar ve Sylwester’ı geçmişle yüzleşmeye ve sanatla alakalı becerilerini kullanarak bu minik kömür madeni kasabasını kurtarmak için bir sahne prodüksiyonu halletmeye zorlar.

Queen Dizi Oyuncuları ve Karakterler

Andrzej Seweryn – Loretta
Maria Peszek – Wioletta
Julia Chetnicka – Isabela
Antoni Porowski – Assistant
Piotr Witkowski
Soa de Muse

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri