Güncel

Ragıb Narin – Narin Narin Şarkı Sözleri

Kendi yazdığı şarkılarıyla kısa sürede Türk Pop Müziği’nin genç ve başarıya ulaşmış seslerinden önde gelen Ragıb Narin, ustalaşmış futbolculuk kariyerinin arkasından …

Ragıb Narin – Narin Narin Şarkı Sözleri

Kendi yazdığı şarkılarıyla kısa sürede Türk Pop Müziği’nin genç ve başarıya ulaşmış seslerinden önde gelen Ragıb Narin, ustalaşmış futbolculuk kariyerinin arkasından müzik alanındaki emekleri, yakışıklılığı, vokal tınısı ve kendine özgü müzik tarzıyla gençliğin ”yeni yıldızı” olma yolunda aşama kaydediyor.

Arap bir anne ve Türk bir babaya haiz olan Ragıb Narin, Antakya’da hayata merhaba dedi. 25 yaşına sığdırdığı 100’e yakın şarkı arasından Temmuz 2019’da çıkan “Sevda Çiçeği” adlı şarkısıyla sesini daha geniş kitlelere duyurdu. İşletme eğitiminin yanı sıra ticaretle de uğraşan Ragıb Narin, 3 yıl içinde 40’a yakın ülkeye yapmış olduğu iş gezilerinde gitarıyla müzikle uğraşmaya ve şarkılar yazmaya devam etti.

”Sevda Çiçeği”nin arkasından Ragıb Narin’in öteki şarkıları “Gecekondu”, “Mavi”, “Gel Diyemem”, “Menekşem”, “Mucize” ve “Vur Beni” dijital platformlarda milyonlarca kez dinlendi. Ragıb Narin’in merakla beklenen yeni single’ı “Narin Narin” 11 Mart 2022’de Pasion Turca etiketiyle dinleyicilerle buluşacak. 
“Narin Narin”in söz müziği Ragıb Narin ve Emir Çetin, aranjesi ise Semih Gönder’e ilişkin. Klip yönetmen Gökhan Özdemir imzasını taşıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri