Genel Kültür

Rain Kısa Film Konusu | Oyuncuları | İzle

Rain Kısa Film, Depresyon kısa film, After the Rain kısa film, mevzusu, filmi, mevzusu, oyuncuları, imdb, fragman, izle, yorumları, Netflix, film yorumu, ekşi lügat, imdb puanı, izle, 2023, olacak mı, ne vakit şeklinde aramalarınız için yorumguncel.com’u takip edin.

Filmin türü: Komedi – Drama

Filmin süresi: 8 dakika

Imdb puanı: 6,3


Film Hakkında

2014 senesinde gösterilen kısa filmdir.

Filmin yönetmen koltuğunda Johannes Stjärne Nilsson’un oturmuş olduğu filmin senaristliğini Ola Simonsson ve Johannes Stjärne Nilsson beraber kaleme aldı.

Komedi ve drama türündeki bu kısa filmin başrolünde Sally Phillips, Jenny Hagberg, Anders Jansson ve Zerby Thor yer ediniyor.


Kısa film izleyenlerinden 6,1 imdb puanı topladı.

Rain Kısa Film Konusu

Filmin mevzusu: Bir hanım yastığındaki yağmurdan uyanır. Yataktan kalktığında yağmur onu takip eder. Gün süresince yağmuru yanında taşır.

Bir hanım yastığındaki yağmurdan uyanır. Yataktan kalktığında yağmur onu takip eder. Gün süresince yağmuru yanında taşır.

Oyuncuları

Komedi ve drama türündeki bu kısa filmin başrolünde Sally Phillips, Jenny Hagberg, Anders Jansson ve Zerby Thor yer ediniyor.

Rain Kısa Film İzle

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
toptan çakmak smm panel
sitene canlı tv ekle bonus veren siteler deneme bonusu veren siteler madridbet meritking kingroyal madridbet yeni giriş kingroyal giriş