Dizi Haberleri

Randıman film konusu ve oyuncuları

2020 senesinde gösterime giren yerli yapımlardan Randıman filminin konusu haricinde oyuncu ekibi da araştırılıyor. Ordu’da geçen filmimizde Salih Kalyon, Yağmur Ün, Kerim Aydemir şeklinde başarı göstermiş oyuncular yer alırken garip konusu beyazperde severlerin dikkatini çekiyor.

Yönetmen koltuğunda Mehmet Hoşnut’un oturmuş olduğu Randıman filminin senaristliği ise kerim Aydemir’in kaleminden çıkmıştır. Filmin müziklerini İrsel Çivit Yaparken, Ordu’da geçen film ilk gösterime girmiş olduğu tarihlere büyük beğeni toplamıştır. Şimdi gelin toplam 120 dakika devam eden filmin mevzusuna bir göz atalım..

Randıman filminin Konusu

İstanbul’da yaşana Filiz, işi gereği bir sunum hazırlığı için Ordu’ya gelir. Reklam sektöründe çalışan Filiz, patronu ferhat tarafında Ordu’ya gönderildikten sonrasında çikolatanın eğer olmazsa olmazı fındıktan işe başlamaya karar verir ve sunum hazırlığı halletmeye adım atar.

Randıman filminin konusu ve oyuncuları

Hummalı bir emek harcama içine giren Filiz’e çocukluk arkadaşı Eşref ile ailesi de yardı eder. Yalnız köyde aniden acayip vakalar görülmeye adım atar ve bu vakalar Filiz’in sunum hazırlığını engellemeye adım atar. Filiz’in iş arkadaşları da Ordu’ya gelirken, birbirinden garip vakalar meydana gelir bu ilginçlikler gülünç bir halde birbirini takip eder.

Randıman filminin oyuncuları

Kerim Aydemir

Yağmur Ün

Salih Kalyon

Cezmi Baskın

Feriha Eyüboğlu

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
düşmeyen takipçi satın al tiktok takipçi satın al Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
viagra meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri