Güncel

Rasim Kaan Aytoğu’ya Ait Olduğu İddia Edilen Videodaki Kişiler Kim?

Yurtdışında yaşayan ve Twitter hesabından Cem Ufak’le atışmaya süregelen Sedat Peker mühim bir iddia ortaya attı. Cem Ufak’le iyice iddiaların sertleştiği ortamda Sedat Peker gündemi derinden sarsacak video ile ortalığı toz duman etti.

Sedat Peker İhlas Holding Yönetim Kurulu Başkanı Rasim Kaan Aytoğu ile iki değişik adamın daha çırılçıplak olarak seviştiklerini iddia etmiş olduğu bir video yayınladı. Videodaki kişinin Rasim Kaan Aytoğu olduğu iddiası toplumsal medyada dolaşırken tarafındaki adamların da kim olduğu merak ediliyor.

Videodaki kişilerin yüzleri tam seçilmiyor fakat dolgunca olan bir insanın yüzü görülebiliyor. Yatakta bu adam yatan zayıf bir insanın cinsel organını yalarken görüntüleniyor. Sonra insanın üstüne çıkıyor. Diğer arkadaki zayıf bir dam da kameranın önünde ayakta yürüyerek başka bir yere geçiyor.

Yatakta Rasim Kaan Aytoğu olduğu iddia edilenden başka öteki iki kişinin kim oldukları hemen hemen netlik kazanamadı. Sosyal Medyada bu kişilerin kim olduklarına dair bazı yorumlar yapılsa da kişileri itham etmemek adına burada isim vermenin doğru olmadığını düşünüyoruz.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri