Genel

Sadece başvuran emekliye 10.000 TL veriliyor! 3 gün içinde hesaplara yatıyor: Emekliye geri ödemesiz para veriliyor

Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Sadece başvuran emekliye 10.000 TL veriliyor! 3 gün içinde hesaplara yatıyor: Emekliye geri ödemesiz para veriliyor

Garanti BBVA tarafınca “Emekli maaşını Garanti BBVA’ya taşıyan emeklilerimize 7.250 TL’ye varan nakit promosyon! Üstelik emekli yakınlarını davet eden tüm Garanti BBVA müşterilerine, her bir yakını için 250TL nakit ödül!” şeklinde bir duyuru yayımlandı. Bu noktada emekli maaşını bankaya taşıyan ve 3 yıl maaş alma sözü veren emeklilere 7.500 TL para veriliyor. Bunun üstüne emekli yakını çağrı et kampanyası ile şahıs başı 250 TL veriliyor ve bu ek ödeme de 10 yakın için 2.500 TL oluyor. Tüm bunların hepsini elde eden emekli ise 10.000 TL geri ödemesiz nakit para alacak.

EMEKLİLERE 7.500 TL ÖDEME

Banka tarafınca meydana getirilen duyuruda (*3*) ifadelerine yer verildi.

3 İŞ GÜNÜNDE GERÇEKLEŞTİRİLİYOR

1.000’e yakın Garanti BBVA şubesinden ve 5.200’ü aşkın Garanti BBVA ATM’sinden emekli maaşınızı kolayca çekebilmeniz için, yalnız nüfus cüzdanınızla size en yakın şubeye uğranmasının kafi olacağı belirtilen duyurunun devamında promosyon ödemesinin ödemesi, müşterinin “Emekli Bankacılığı Promosyon Taahhütnamesi”ni imzalaması sonrasında, en geç bankamıza ilk maaşın yatmasına istinaden 3 iş günü içinde gerçekleştirileceği ve taahhüt süresi süresince promosyona mevzu olan maaş için banka değişikliği gerçekleştirilemeyeceği paylaşıldı.

İADE DETAYLARI

Taahhüt süresi içinde vefat haricinde herhangi bir nedenle SGK tarafınca gelir/aylık ödememin kesilmesi yada herhangi bir sebeple gelir/aylığının değişik kuruma taşınması durumunda; yada müşterinin taahhüt süresi dolmadan promosyon taahhüdünü sonlandırmak istemesi durumunda, promosyon ilişkisi iptal edilecek olup, Bankanın yazılı bildirim yapmasına gerek kalmaksızın kalan taahhüt süresi dikkate alınarak kıstelyevm* usulü ile ödenen promosyon tutarı iade edileceği açıklandı.

Kampanya ayrıntıları ve emekli yakınını çağrı et 2.500 TL kazan kampanyasına “https://www.garantibbva.com.tr/odemeler-ve-hizmetler/emekli-maas-odemeleri#emekli-yakinini-davet-et-kampanyasi” web adresinden ulaşılabilir.


İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri