Güncel

Samsung Galaxy Watch 5 Pro Ne Zaman Çıkıyor?


Samsung Galaxy Watch 5 Pro teknoloji severler tarafınca merak ediliyor. Akıllı saat pazarında mühim gelişmeler yaşanırken Samsung’un yeni modeli de raflardaki yerini almaya hazırlanıyor. Fazlaca yakında yeni Samsung Galaxy Watch 5 Pro tanıtılacak.

Samsung Galaxy Watch 5 Pro Özellikleri Neler?


Samsung Galaxy Watch 5 Pro tanıtımı uzun süredir teknoloji dünyasında umut ediliyor. Yeni alınan haberlere gore yakında tanıtımı yapılacak olan modelin özellikleri de belli olmaya başladı. Buna gore titanyum gövdeye haiz olacak model bir tek 45 mm boyutunda satışa çıkarılacak. Bu da ergonomik kullanım isteyenler için beklentilerini karşılamaya destek olacak. Ayrıca gene alınan sızıntılara gore de cihazda 590 mAh batarya bulunacak. Şimdiye kadar piyasaya çıkarılan akıllı saatlerin bataryaları göz önünde tutulduğunda bu modelde tercih edilen batarya son aşama işlevsel ve uzun ömürlü kullanım sağlayacak. Ortalama bir kullanım ile 80 saate kadar aralıksız kullanım mümkün olacak.

Cihazda da darbelere karşı dayanıklılık sağlamak adına çeşitli geliştirmeler söz mevzusu olacak. Bu kapsamda ekranın safir camından üretilmesi umut ediliyor. Safir cam bilhassa darbelere ve çarpmalara karşı son aşama etkisinde bırakan koruma sunmayı başarıyor.

samsung galaxy watch 5 pro

LTE modeli kapsamında Samsung Galaxy Watch 5 Pro bununla birlikte ESIM desteği de sunacak. Bu kapsamda da telefon ile bağlantı, arama yapma ve davet alma mevzusunda da mühim iyileştirmelere haiz bulunacak.


Samsung Galaxy Watch 5 Pro işlemci olarak da performans odaklı sonuçlar alınması için W920 yonga setini kullanacak. Bu yonga seti cihazın seri ve performans odaklı şekilde çalışmasını sağlayarak kullanıcılar için mühim bir avantaj da yaratmayı başaracak. 10,55 mm kalınlığa haiz olacak model bu sayede bilekte de kolaylıkla kullanılacak. Ağırlığı ise bir tek 46 gram olacak. Bu da averaj düzgüsel bir saatten daha hafifçe olacağı anlamına geliyor.

Samsung Galaxy Watch 5 Pro fiyatı hemen hemen ülkelere gore belirlenmemiş olsa da modelin 470 Euro’dan satışa çıkarılması umut ediliyor. Aynı zamanda değişik kordon renk seçenekleri de modelde bulunabilecek.


İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
düşmeyen takipçi satın al tiktok takipçi satın al Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
viagra meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri