Dizi Haberleri

Scare Me film konusu ve oyuncuları

İnternet üstünden dört gözle beklenen filmlerin bilgileri ile ilgili araştırmalar devam ediyor. Peki Scare Me filminin konusu nedir? Tüm detaylar haberimizde.

Film severler web üstünden ilgilerini çekecek filmleri araştırmaya devam ediyor. Son zamanlarda dört gözle beklenen filmlerden biri de Scare Me filmi ile ilgili oldu. Peki Scare Me filminin konusu nedir? Scare Me filminin oyuncuları kimler? Scare Me filmi ile ilgili tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Scare Me filmi

Scare Me filmi korku ve güldürü türünde 24 Ocak 2020 senesinde yayınlanmıştır. Filmin yapımcılığını, senaristliğini ve yönetmenliğini Josh Ruben üstlenmiştir. Filmin süresi 1 saat 44 dakikadır ve IMDb puanı 5.7’dir.

Scare Me filminin konusu

Scare Me filmimizde bulunan iki yazar karakterin yolları rastlantı sonucu kesişir ve iki yazarın başına gelen vakalar hem gerilim hem güldürü olarak seyirciye aktarılır. Fred karakteri umutsuz ve başarısız bir yazar olarak karşımıza çıkar ve bigün roman yazmaya karar verir. Romanını tamamlayabilmek için yalnız kalması gerektiğine kabul eden Fred, kendine bir ev meblağ. Fanny ise başarıya ulaşmış ve kendini oldukca beğenmiş bir yazardır ve korku romanları yazmaktadır. Bir gün Fred ile Fanny’nin yolları kesişir ve birlikte eve giderler. Üzerine evde elektriklerin kesilmesiyle birbirlerine korku hikayeleri anlatmaya başlarlar sadece Fred’in bilinçaltında bulunan korkuları gün yüzüne çıkmaya adım atar.

Scare Me filmi oyuncuları

Scare Me filmimizde Aya Cash, Rebecce Drysdale ve Josh Ruben yer almıştır. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri