Magazin

Seçil Gür’ün Sevgilisi Orkun Ün Kimdir? Orkun Ün Kaç Yaşında, Nereli, Ne İş Yapıyor? Orkun Ün Instagram Hesabı

Geçtiğimiz yıl Serdar Ortaç‘tan ayrılan müzisyen Seçil Gür’ün Orkun Ün ile yeni bir ilişkiye başladığı iddia edildi. 36 yaşındaki Seçil Gür hakkında dikkat çeken bir aşk iddiası ortaya atıldı. Seçil Gür’ün, Özgürlük Gazetesi’nin Kelebek yazarlarından Orkun Ün ile yeni bir ilişkiye yelken açmış olduğu öne sürüldü. İkilinin samimi pozları toplumsal medyada gündem oldu. Bu olayın yayılmasının peşinden kullanıcılar Seçil Gür’ün Sevgilisi Orkun Ün Kimdir? Orkun Ün Kaç Yaşında, Nereli, Ne İş Yapıyor? Orkun Ün Instagram Hesabı sorularına cevap aramaya başladılar…

Seçil Gür’ün Sevgilisi Orkun Ün Kimdir?

Orkun Ün, 29 Mart 1986’da İstanbul’da dünyaya geldi. Kısa sürede de haber muhabiri olarak işe alındı. Orkun Ün, Kanal D Ana Haber’deki yılları içinde dünyanın bir oldukca sıcak bölgesinden canlı yayınlarla haberlerini aktardı.

Orkun Ün bilhassa Gezi Parkı eylemleri esnasında aralıksız haftalarca gösterim icra eden tek muhabir olarak dikkatleri üstüne çekmiştir.
Soma Faciası, Şike Davası, Suriye’ye düzenlenen Fırat Kalkanı Harekatı’nda yapmış olduğu haberlerle de adından söz ettirmiştir.

2018 senesinde Kanal D Haber’den ayrıldı ve Acun Ilıcalı’nın davetiyle TV8’de ‘8’de bugün’ adlı haber programını sundu.

2020 senesinde Ahmet Hakan tarafınca Özgürlük Gazetesi’ne köşe yazarı olarak geçirme edilen Orkun Ün, halen Özgürlük Gazetesi Kelebek Eki’nde köşe yazarlığına devam ediyor.

Orkun Ün Instagram Hesabı

Seçil Gür ile aşk yaşamaya başladığı iddia edilen Orkun Ün, toplumsal medya hesaplarından Instagram‘ı oldukça etkin kullanıyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
düşmeyen takipçi satın al tiktok takipçi satın al Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
viagra meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri