Magazin

Seda Bakan kimdir, kaç yaşında? Netflix Zeytin Ağacı dizisinde oynayan Seda Bakan hangi dizide oynadı, eşi kim?

Seda Bakan, Netflix dizisi olan Zeytin Ağacı ile gündemde yerini aldı. Zeytin Ağacı dizisinde rol alan Seda Bakan, vatandaşlar tarafınca merak edildi. Zeytin Ağacı dizisi kadrosunda Tuba Büyüküstün, Murat Boz, Füsun Demirel, Fırat Tanış, Rıza Kocaoğlu ve Serkan Altunorak şeklinde adlar bulunuyor. Netflix dizisi Zeytin Ağacı, 28 Temmuz 2022 tarihinde seyircisiyle buluşacak. Peki Seda Bakan kimdir, kaç yaşlarında? Netflix Zeytin Ağacı dizisinde oynayan Seda Bakan hangi dizide oynadı, eşi kim?

SEDA BAKAN KİMDİR?

Seda Bakan, 10 Ekim 1985 tarihinde Gebze’de dünyaya geldi. Terazi burcu olan Seda Bakan, baba tarafınca Boşnak; anne tarafınca ise Selanik-Drama göçmenidir. Seda Bakan, Sakarya Üniversitesi’nde Dış Ticaret bölümünde okudu. Oyuncu Seda Bakan, Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi adlı dizide Eda rolünü canlandırdı ve bu rol ile büyük oranda tanındı.

Seda Bakan, pek oldukça dizi ve yapımda bulunmuş oldu. Seda Bakan’ın Kardeş Payı dizisindeki Feyza görevi sevilen rolleri içinde bulunuyor. Seda Bakan, bir dönem TV8 kanalında gösterilen Yetenek Sizsiniz Türkiye programında jüri üyeliği yapmış oldu.

SEDA BAKAN EŞİ KİM?

Seda Bakan, 2014 senesinde, müzisyenlik icra eden Ali Erel ile evliliğe ilk adımını attı. Çiftin, bu evlilikten Leyla isminde bir kızı bulunmaktadır.

1655981228 413 Seda Bakan kimdir kac yasinda Netflix Zeytin Agaci dizisinde oynayan

SEDA BAKAN HANGİ DİZİDE OYNADI?

Seda Bakan’ın rol almış olduğu yapımların şu şekilde:

Sana Mecburum

Adanalı

Umut

Geniş Aile

Şen Yuva

Behzat Ç.

Zaman Makinesi 1973

Bana Sevmeyi Anlat

Arif V 216

Öldür Beni Sevgilim

Mucize Doktor

Karakomik Filmler 2: Emanet

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
toptan çakmak smm panel
sitene canlı tv ekle bonus veren siteler deneme bonusu veren siteler madridbet meritking kingroyal madridbet yeni giriş kingroyal giriş