Futbol

Seferovic transferinde son durum!

Beşiktaş, forvet transferi için yelpazeyi geniş tutuyor. Ancak; siyah-beyazlılar şu ana kadar bu mevkide net bir ilerleme kaydedemedi. Siyah-beyazlıların sıralamasında bulunan adlardan önde gelen Haris Seferovic ile ilgili gelişmeler yaşanıyor.

BEŞİKTAŞ YÖNETİCİLERİ FRENE BASTI

Weghorst’tan cevap bekleyen, Sörloth için de beklemeye geçen Beşiktaş, rotasını Haris Seferovic’e çevirmişti. Başkan Ahmet Nur Çebi’nin de “Haris Seferovic listemiz, görüşmeler sürüyor” açıklamasının peşinden İsviçreli golcü için kollar tekrardan sıvanırken, Portekiz’e çıkarma meydana getirecek olan Beşiktaşlı yetkililer, ülke basınında çıkar haberlerin peşinden frene basmak mecburiyetinde bırakıldı.

SATIN ALMA MECBURİ OLMALI!

A Bola’nın haberine gore; Beşiktaş’ın devam eden Haris Seferovic ilgisinde ilk yaklaşımı asla pozitif yönde değil. Haberde; Portekiz temsilcisi Benfica’nın Beşiktaş’ın kiralama teklifine sadece ‘kati satın alma opsiyonu’ olursa sıcak bakacağı açıklandı.

6 MİLYON EURO BEKLENTİLERİ VAR

Benfica’nın düşüncesi kulübün kasasına Haris Seferovic’ten minimum 6 milyon Euro koymak olduğu belirtilince, karşı karşıya görüşmeler şimdilik ertelendi.

Kaynak: Sporx

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
düşmeyen takipçi satın al tiktok takipçi satın al Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
viagra meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri