Dizi Haberleri

Sekiz Yüz film konusu ve oyuncuları

2020 yılında yapılmış olan Sekiz Yüz filmi Japonya’nın ordusuna karşı depo savunması meydana getiren 800 Çinli askerin ve sivillerin mücadelelerini konu alıyor. 2 saat 29 dakika devam eden filmin konusu ile ilgili detaylara yazımızın devamından ulaşırken hem de oyuncu ekibi ile ilgili de bilgilere haiz olabilirsiniz.

2020 senesinde gösterime giren Sekiz Yüz film, cenk ve aksiyon filmi olarak beyazperdeye yansıtılmıştır.

Japonya ile Çin savaşı esnasında 800 Çinli askerin ve sivilin kendilerine ilişik bir depoyu Japonya ordusuna karşı savunmalarını özetleyen film. gösterime girmiş olduğu dönemlerde beyazperde eleştirmenlerinden pozitif not almıştır.

Sekiz Yüz filminin konusu

Filmin yönetmenliğini Hu Guan üstlenirken, filmin içeriği ise Hu Guan, Rui Ge’nin kaleminden çıkmıştır.

Sekiz Yüz filmi, 1937 senesinde yaşanmış olan Çin ve Japonya savaşı esnasında sekiz yüz Çinli askerin her tarafı Japon ordusu ile çevrelenmiş olan Şangay savaşın ortasında kalan depoda mahsur kalışlarını ve orada hayatta kalma mücadelelerini konu alıyor. 4 gün ve 4 gece devam eden baskılara karşılık sıkıntılı bir hayatta kalma mücadelesi içine giren askerlerin ve siviller, hem kendilerini hemde içinde oldukları depoyu korumak için çaba sarfetmek zorunda kalıyorlar. Bu savaşım ise Çin halkına hem ümit hem de cesaret vermiştir.

Sekiz Yüz filminin oyuncuları

Zhi-zhong Huang

Zhang Junyi

Hao Ou

Wu Jiang

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
düşmeyen takipçi satın al tiktok takipçi satın al Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
viagra meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri