Selviye İnci Kimdir? Biyografisi Balkan Ninnisi Güldaniye Hala - Webhaberim
Genel

Selviye İnci Kimdir? Biyografisi Balkan Ninnisi Güldaniye Hala

Selviye İnci Kimdir? Biyografisi Balkan Ninnisi Güldaniye Hala


Selviye İnci Balkan Ninnisi  oyuncu ekibine Güldaniye Hala karakteri ile dahil olacak. Selviye İnci toplumsal medya da Balkan lehçeli skeçleri ile oldukça sevilmişti. Selviye İnci’ye Balkan Ninnisi yapımcısı Yalçın Arı ve Uğur Uzunok’tan oyunculuk teklifi geldi. Selviye İnci oyunculuk teklifini kabul etti ve Balkan Ninnisi dizisinde Güldaniye karakterine yaşam verecek. Peki Balkan Selviye İnci kimdir? Balkan Ninnisi Güldaniye Hala Kimdir?


Selviye İnci Kimdir?

Selviye İnci Kimdir? Sorusuna yanıt verelim. Selviye İnci Selviye İnci 14 Ocak 1983 İstanbul doğumludur. 1955’de Selviye İnci’nin anne ve babası Türkiye’ye göçmüştür. Selviye İnci’nin babası Tetovalı anası ise Kosovalı’dır.  39 yaşlarında olan Selviye İnci  @selviye_inci/ kullanıcı adı ile İnstagram’da ortalama 500.000 takip edeni vardır. Sosyal medya kullanıcıları tarafınca hazırladığı skeçler oldukça sevilen  Selviye İnci aynı zamand a değişik platformlarda da yüzbinlerce izlenmeye ulaşmıştır.Selviye İnci 161 santimetre boyundadır. Selviye İnci ortalama 63 kilogram ağırlığındadır. 16 senelik evli olan Seviye İnci 2 adam evlat sahibidir. Selviye İnci bilhassa doğallığı ve oldukça fazla reklam almayan bir fenomen olarak oldukça taktir edilmektedir. Selviye İnci daha ilkin Baygem Radyo’da Balkanika isminde program yapmıştır.


Selviye İnci ilk olarak Rumeli Sofrası kullanıcı adı ile Balkan yiyecek kültürünü tanıtmış sonrasında skeç işine adım atmıştır.


Selviye İnci Biyografisi

Selviye İnci’nin yer almış olduğu ilk proje Balkan Ninnisi olmuştur. Daha ilkin bir oldukça kez teklif alsa da Selviye İnci doğallığını asla bir takım ile bozmamıştır; sadece Balkan Ninnisi dizisinin ona katkı sağlayacağını ve yapmış olduğu işe yakın olduğundan Selviye İnci Balkan Ninnisi dizisini seçmiştir.

Selviye İnci Kaç Yaşında?  Selviye İnci Kaç Kilo? Selviye İnci Boyu Kilosu

  • Selviye İnci Kaç Yaşında?: Selviye İnci 2022 yılı itibari ile 39 yaşındadır.
  • Selviye İnci Kaç Kilo?:  Selviye İnci tahmini 63 kilogram’dır
  • Selviye İnci Boyu: Selviye İnci’nin boyu 1.61 m’dir.
  • Selviye İnci Evli mi?: Evet Selviye İnci 16 senelik evlidir. Eşinin adı ise Yunus’tur.

Balkan Ninnisi Güldaniye Hala Kimdir?

Balkan Ninnisi dizisinnde Güldaniye Hala Ertan’ın halasıdır. Oldukça sivri dilli bir hanımdır ve asla Makedonlar ile anlaşamaz. Ertan’ın da bir Makedon’a aşık bulunduğunu öğrenen Güldaniye Hala Ertan’a oldukça çektirecektir. Jovanka ve Ertan aşke Güldaniye hala ulaşınca daha da olanaksız olacaktır; zira Güldaniye hala yalnız bu işi bitirmek için gelmiştir. 1659789067 875 Selviye Inci Kimdir Biyografisi Balkan Ninnisi Guldaniye Hala


 


İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri