Genel Kültür

Sen İnandır Yorumları ve Ekşi Sözlük Tepkileri

Sen İnandır Yorumları, film yorumları, ekşi, yorum, film analizi, Netflix, mevzusu, oyuncuları, yorumları, imdb, ekşi, 2023 benzer biçimde aramalarınız için yorumguncel.com’da kalınca.

23 Haziran 2023′de Netflix Türkiye tarafınca gösterilen Netflix Türkiye orijinal filmidir. Toplam 1 saat 44 dakikalık süreden oluşan film, duygusal ve dram türünde içeriyor.

Filmin oyuncu kadrosunda Ayça Ayşin Turan, Ekin Koç, Zerrin Sümer Tunçsav, Yıldız Kültür, Naz Çağla Irmak, Davet Çıtanak, Kemal Okan Özkan ve Bülent Gültekin benzer biçimde adlar içeriyor.


İzleyenlerinden 7,8’lük bir imdb puanı toplamayı başaran Netflix Türkiye filmi hakkında neler söylendi hadi gelin beraber göz atalım.

Spoiler içermeyen içeriğimizi umarız seversiniz 😉 Yorumlarınızı bekliyoruz

Sen İnandır Film Konusu

Filmin mevzusu, İki işgüzar büyükanne, erişkin torunlarına sözde tesadüfi bir karşı karşıya gelme ayarlayınca çocukluk aşkları depreşir ve eski defterler açılır.


Torunlarının evlenmesini isteyen iki işgüzar büyükanne, bu amaçla onlar için sözde tesadüfi bir karşı karşıya gelme ayarlar. Durumdan bihaber olan iki genç karşılaştıklarında, çocukluk aşkları depreşir ve eski defterler açılır.

Sen İnandır Yorumları

Sen İnandır Yorumları / Ekşi Sözlük

geçen günlerde gösterilen merve kült klişeydi, bu klişenin de klişesi bir rezillik. ekin koç succession’da bile oynamış adamsın, ne işin var burada.
çalmış olduğu dergide yazı işleri müdürü olmak için bulması ihtiyaç duyulan fakat kimsenin yüzünü bile bilmediği fotoğrafçı, annanesinin yazlık komşusu, film başından beri sürtüştüğü çocukluk arkadaşı çıkmasın mı.
çıkmasın artık yeter lan!
ne mafya yapımcılarmışsınız, çöktünüz tüm dijital platformların mahalli yapımlarına.

  • rare

rezalet bir şey. daima olduğu benzer biçimde oldukca aptalca. bu tip şeyleri yazan, yöneten ve oynayanlar bunun için para alıyor oldukca garip. insan birazcık elit işleri kovalar yahu! yolda 20 dakika falan tahammül edebildim. sakın izlemeyin. gelecek günlerde buraya güzel yorum yazacak ergenleri de dinlemeyin.

  • jealousydb

netflix İlk olarak iyi yapımlar veriyordu , baktı seyredildi bizim türk yapımcılar tezgahı açtı iş yapar diye nerde klişe uyduruk 3. derslik film- dizi var ise itelediler iteliyorlar disney ve netflixe,
yolunu buluyorlar ..

  • zanziboy


İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
toptan çakmak Elektronik Nargile smm panel
bonus veren siteler deneme bonusu veren siteler madridbet meritking kingroyal madridbet yeni giriş kingroyal giriş