Dizi Haberleri

Sen Yaşamaya Bak Filmi Oyuncuları Konusu Nerede Çekiliyor?

Bu haberimizde Sen Yaşamaya Bak filminin oyuncu ekibini, mevzusunu ve nerde çekildiğini sizlerle paylaşacağız. Rejisör koltuğunda Hakan Ketche’nin oturmuş olduğu Sen Yaşamaya Bak filminin senaristliğini Hakan Bonomo kaleme almaktadır. Netflix’te seyirci karşısına çıkacak olan Sen Yaşamaya Bak filminin mevzusu, nerede çekilmiş olduğu ve oyuncu kadrosunda yer edinen adlar da merak edilmiştir. Bizlerde bu haberimizde Sen Yaşamaya Bak filminin oyuncu ekibini, mevzusunu ve nerde çekildiğini sizlerle paylaşacağız.

Sen Yaşamaya Bak Filminin Oyuncuları

Sen Yaşamaya Bak Filmi Oyuncuları KonusuTAFF Pictures imzalı Sen Yaşamaya Bak filmi bir sonraki günlerde dijital bir platform olan Netflix de seyirci karşına çıkacaktır.
Rejisör koltuğunda Hakan Ketche’nin oturmuş olduğu Sen Yaşamaya Bak filminin oyuncu kadrosunda yer edinen adlar da merak edilmiştir. Bizlerde Sen Yaşamaya Bak filminin oyuncu ekibini yakından tanıtacağız.
Aslı Enver (Melisa)
Kaan Urgancıoğlu
Ezgi Şenler

Aslı Enver (Melisa)

Sen Yaşamaya Bak filminin başrolünde yer edinen Aslı Enver 37 yaşlarının içindedir ve 19 Mayıs 1984 senesinde İngiltere’de dünyaya gelmiştir.
İstanbullu Gelin dizisinde canlandırdığı Süreyya Boran karakteri ile 2017 ve 2018 senesinin en galibiyetli hanımefendi oyuncusu seçilmiştir. Sesinin hoş bulunduğunu bildiğimiz oyuncumuz daha evvel yer aldı projeler için çeşitli şarkılarda açıklamıştır.

Aslı Enver Sen Yaşamaya Bak Filmi Oyuncu kadrosunda

Kaan Urgancıoğlu

Sen Yaşamaya Bak filminin başrol oyuncusu Kaan Urgancı olur 8 Mayıs 1981 senesinde İzmir’de dünyaya gelmiştir.
Kamera karşısında ilk kez 2002 senesinde Karaoğlan adlı dizi ile geçen oyuncumuz bilhassa Kara Sevda dizisindeki performansıyla tanınır hale gelmiştir. Kadir Has Üniversitesi Film ve Drama Kısmı’nde yüksek lisansını bitiren oyuncumuz şimdilerde Yargı dizisinde yer verilmiştir.

Ezgi Şenler

28 Ocak 1993 senesinde Ankara’da dünyaya gelen Ezgi Şenler, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı Banal Bale/ Uygar Dans Kısmı’nden mezun olmuştur.
Daha evvel Can Evim ve Çatı Katı Aşk dizilerinde de yer edinen hoş oyuncumuz şimdilerde Teşkilat dizisinde Pınar Gümüş karakterini canlandırmaktadır. Oyuncumuz gelecek günlerde Sen Yaşamaya Bak filmi seyirci karşına çıkacaktır.

Ezgi Şenler Sen Yaşamaya Bak Filmi Oyuncu kadrosunda

Sen Yaşamaya Bak Filminin Mevzusu Nedir?

21 Mart 2022 tarihinde dijital bir platform olan Netflix de seyirci karşına çıkacak olan Sen Yaşamaya Bak filminin mevzusu da merak edilmiştir.
Melisa, oğlu Can’a bakabilecek birini ararken büyük bir aşk yaşayacaktır ve Sen Yaşamaya Bak filmimizde de bunlar anlatılacaktır.

Sen Yaşamaya Bak Filmi Nerede Çekiliyor?

Sen Yaşamaya Bak filmlerin nerede çekilmiş olduğu de merak edilmiş ve incelenmiştir. Ancak, Sen Yaşamaya Bak filmi hemen hemen yayınlanmadığı için filmin nerede çekilmiş olduğu öğren. Bizler İstanbul’da çekildiğini hipotez ettiğimiz Sen Yaşamaya Bak filmi yayınlandığı süre filmi nerede çekildiğini de sizlerle paylaşacağız.

Bu haberimizde Sen Yaşamaya Bak filminin oyuncu ekibini, mevzusunu ve nerde çekildiğini sizlerle hisseleştik.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri