Televizyon

Seray Sever’in babası Tamer Sever kimdir? Nereli? Hastalığı neydi? Tamer Sever ölüm sebebi nedir? Kaç yaşında hayatını kaybetti?

Seray Sever’in babası Tamer Sever’den acı haber geldi. Daha önceki zamanlarda yeni yaşını kutlarken babasıyla ilgili kötü haberi veren meşhur oyuncunun babası hayatını yitirdi. Bu yeni haber haberinin Seray Sever’in babası Tamer Sever kimdir? Nereli? Hastalığı neydi? Tamer Sever ölüm sebebi nedir? Kaç yaşında yaşamını yitirdi? sorularının cevabı yurttaşlar tarafınca incelenmeye başlandı. Mevzuya ilişik ayrıntıları sizler için derledik.

SERAY SEVER’İN BABASI TAMER SEVER KİMDİR? NERELİ?

Tamer Sever, meşhur oyuncu Seray Sever ile bir dönem Biri Bizi Gözetliyor müsabakasında yarışan Soner Sever’in babasıdır.

İkiz bebeklerine hamile olan Seray Sever babasının vefat haberiyle devrildi.
Tüm dualarım şu an sıhhat kurumunda entübe olarak esenlik gayreti veren canım babamın daha öncekisinden de sağlıklı olarak aramıza dönmesi ve 74 yaşında coşkuyla gözlediği torun sevgisini yaşaması için.

Rabbim sen her şeye kadirsin. Ol dersin olur. Lütfunla, basitlikle, sıhhatle, hayırlısıyla bebeklerimizi kucağımıza almayı kısmet et. Canım babamı bizlere ve torunlarına bağışla. Dileğim bu kutlu günde tüm hastalara şifa, tasalılara takat, dualarımızın kabulü yüce katında.

Liseyi Doğuş Koleji’nde okuyan Seray Beğenir, öğrenimi esnasında TÜBİTAK Matematik Mükâfatlarında aşama aldı.

Zaferli bir öğrencilik geçmişi olan meşhur oyuncu ve sunucu Seray Beğenir, Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve Yönetimsel Bilimler Fakültesi Ekonomi Kısmı’nü tamamlamıştır.

Televizyonda yer edinen dizilerde çoğu zaman ablavut sarı saçlı rollerini oynayan Seray Beğenir, bir döneme damga bir yere çarpan Dadı dizisinin kadrosunda da yer almıştı.

Seray Sever'in babası Tamer Sever kimdir?

2006 senesinin şubat ayında Seyhan Müzik etiketi ile 5 şarkılık Yeni Bir Sonuc adlı albümünü yayınladı.
Tekin Acar Kozmetik ortaklığı ile dünyaca meşhur kozmetik üreticisi Kiehl’s markasını Türkiye’ye getirdi.

Seray Sever'in babası Tamer Sever kimdir?

Daha Fazla Haberler için Takip Edin…
Korkutan paylaşım! Hemen açıklama yaptıKorkutan paylaşım! Hemen izahat yapmış oldu
Pankart yapıp metro girişine astı! Fatih Portakal böyle destek verdiPankart yapmış olup metro girişine astı! Fatih Portakal bu şekilde destekledi
Yakışıklı şarkıcı ile poz verdi! ''Hande'yi kaptırdık''Yakışıklı müzisyen ile poz verdi! ”Hande’yi kaptırdık”

kamupersonel.org

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri