Sevilen God Of War Oyunun Dizi Uyarlaması Geliyor! - Webhaberim
Oyun

Sevilen God Of War Oyunun Dizi Uyarlaması Geliyor!

PlayStation ile Amazon Prime oyun severlerin en sevilmiş olduğu serilerden önde gelen God of War dizi uyarlaması ile sevenleri ile buluşuyor. God of War dizi uyarlaması için yapmış olduğu görüşmeler nihayet sonlandı. God of War dizisi ne vakit yayınlanacak? God of War hikayesi ne? God of War dizisinin mevzusu ne olacak? Daha fazlası ve son dakika gelişimleri haberimizin detaylarında…

Variety’nin haberine gore, bir süredir Amazon Prime Video, Sony Pictures Television ve PlayStation Productions içinde meydana getirilen “God of War” dizi uyarlaması görüşmelerinde sona gelindi.

Projenin başlangıcında “The Expanse”in baş yapımcılarından Mark Fergus ve Hawk Otsby ile beraber “The Wheel of Time”ın baş yapımcısı Rafe Judkins’in olması umut ediliyor.

Dizisinin çekilmesi durumunda “God of War”, son yıllarda Netflix’in The Witcher uyarlamasıyla kapısını araladığı oyun ve tv dünyası flörtünün en büyük iş birliği, oyundan uyarlanmış TV dizilerinin en sonuncusu olacak.

Halihazırda Fallout, The Last of Us, Halo, Twisted Metal, Resident Evil benzer biçimde video oyunlarının TV dizilerine uyarlanması projeleri devam ediyor.

GOD OF WAR HİKAYESİ NEDİR?

PlayStation resmi olarak “God of War”u şu şekilde tanımlıyor:

“Santa Monica Studio, 2005 senesinde Playstation 2’ye çıkan God of War’dan başlayarak birden oldukca platform için yedi oyun hazırlamıştır.

Seri 2018 yılındaki son çıkan oyuna kadar, Olimpos tanrılarınca kandırılan ve bu yüzden kendi ailesini öldüren Kratos’un Yunan dünyasındaki intikam yolculuğuna odaklanmıştır. Artık tanrıların gölgesi haricinde yaşayan bir adam olan Kratos, bilmediği topraklara, beklenmedik tehlikelere ve tekrardan yakaladığı babalık vazifesine uyum sağlamalı. Oğlu Atreus ile beraber ikili, yırtıcı İskandinav topraklarında maceraya atılacak ve son aşama kişisel bir görevi gerçekleştirmek uğruna savaşacak.”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri