Dizi Haberleri

Shooting Stars Dizi Konusu ve Yorumu

Shooting Stars Dizi Konusu ve Yorumu adlı içeriğimize hoş geldiniz. Sizleri birkaç dakika süresince meşgul edecek araştırma yazısında şuna benzer soruların cevaplarını bulacaksınız. Shooting Stars dizi mevzusu, yorumu, Sh**ting incelemesi, eleştirisi, analizi, IMDb puanı, fragmanı, yönetmeni, senaristi, oyuncu ekibi, yayınlanma zamanı, hakkında, kaç bölüm, kaç sürem şeklinde soruların cevaplarına ulaşacaksınız. Diğer güncel içerikler için takipte kalmayı unutmayınız. Keyifli dakikalar diliyoruz…

Yönetmen Lee Soo Hyun’un tvN ile yürüttüğü ortak projesi Shooting Stars (Sh**ting Stars), Oh Han-byeol adlı genç kadının röportajıyla açılıyor. Son yılların en sevilen Kore oyuncularından olan Lee Sung Kyung’un yaşam verdiği kurgusal karakter, meşhur bir yönetim şirketi olan Starforce Entertainment’ın Halkla İlişkiler Departmanı’nda ekip liderliği yürütürken; sanatçılar, ünlüler, muhabirler ve daha nicesi ile karışık bir yaşam sürdüğünü söylüyor. Günün her anını telefon başlangıcında geçirdiği için kişisel hayatına yönelemediği şeklinde işi ile evi içinde mekik dokuduğunu ekliyor.

Sh**ting Stars’ın seyirci odaklı başlangıcı oldukça keyifli gözüküyor. Bilhassa k-dramaların son zamanlardaki geniş yelpazeli konsept turu hakimken, Shooting Stars da beklenildiği şeklinde, iş dünyasının derinliklerine dalıyor. Ki Han-byeol’un yaşam yorgunluğu, telaşı, kariyer odaklı görüntüsü bu mottoyu kanıtlar hale geliyor.

Shooting Stars Dizi Yorumu

Ve hikâyenin akışına kıymet katacak olan öteki kişinin tanıtımı gerçekleştiği zaman, uzun soluklu diziseverlerin aramış olduğu kıvılcım belirmeye başlıyor. Ajansın en meşhur aktörü Gong Tae-sung (Kim Young Dae) bir Hallyu yıldızı olarak bültene katılırken fanatik kitlesi ile göz kamaştırıyor. Afrika’daki bazı bölgelere yardım etmiş olduğu ve sondaj için yoğun emek harcamalar da yürüttüğü için yardımseverlik alanın da geçerli not alan yakışıklı fert, konseptin öteki yükünü çekiyor.

Tayland yapımı bir öteki romantik-komedi ürünü: Devil Sister

Bu noktadan sonrasında dizinin aslolan konusunu oluşturan “ünlülerin çalkantılı yaşantısı, entrikaları, aşkları” konsepti devreye giriyor. Ki bu haberleri bulma mevzusunda başarıya ulaşmış olan Han-byeol ile meşhur yaşantısının kitabını yazan Tae-sung’un ihtimaller içinde bir birlikteliği hissedilmeye başlanıyor. Aslında Han-byeol’un Tae-sung’u hazzetmemesi, derhal her yerde onun adının geçmesi genç kızın başını ağrıtsa da Kore dizilerinin tipik formu ekranlara sunuluyor. Kaotik bir kariyer ortamı içinde dram, güldürü ve romantizmin formüllerini sunan dizi, gelecek bölümler için vaat ediyor. Öyleyse keyifli seyirler.

Sonuç olarak: 7/10.

MyDramaList: 8,7 / Ayrıca güncel puana tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Dizi Oyuncu Kadrosu ve Diğer Karakterler

 • Lee Sung Kyung – Oh Han-byeol
 • Kim Young Dae – Gong Tae-sung
 • Kwon Han Sol – Hong Bo In
 • Kim Dae Gon – Han Dae Soo
 • Lee Han Ik – Kim Min Kyu
 • Ha Do Gwon – Choi Ji Hoon
 • Yoon Jong Hoon – Kang Yoo Sung
 • Park So Jin – Jo Ki Peum
 • Lee Jung Shin – Do Soo Hyuk
 • Lee Seung Hyub – Kang Shi Deok
 • Shin Hyun Seung – Yoon Jae Hyun
 • Lee Shi Woo – Jin Yoo Na

Shooting Stars Dizi Konusu ve Yorumu yazı sonu. Böylece bir yazının daha sonuna geldik. Öyleyse sizlere keyifli seyirler. Ayrıca siteye abone olarak güncel yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Diğer içeriklerde görüşmek suretiyle…

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri