Futbol

Sivasspor Teknik Direktörü Rıza Çalımbay: Beşiktaş’tan Güven Yalçın’ı istedik

Radyospor’da Özgür Sancar’ın canlı gösterim konuğu olan Çalımbay, ”Bizim acil aktarma yapmamız gerekiyor. Ön eleme maçı öncesi uyum yakalamamız lazım. İlk oynayacağımız maç Süper Kupa finali olacak. Amacımız ülke puanına maksimum katkı sağlamak. Mühim olan bizim güçlü olmamız. 4-5 tane temel oyuncumuz gitti. Ahmet, Kayode, Felix ve bir fazlaca oyuncu gitti. 4-5 oyuncu almamız gerekiyor. Gidenlerin yerine oyuncu istiyoruz. Bunları yaparsak biz gruplara kalırız ve yapacağımız aktarma harcamasını 10 kat fazlasını kazanırız grup aşamasında. Ayrıca TFF’de olsam Avrupa’ya giden kulüplere destek olurum; bu sebeple ülke puanı toplayacaklar” dedi.

Oğuzhan Özyakup, Salih Uçan? Güven Yalçın…

Beşiktaş ‘tan Oğuzhan Özyakup ve Salih Uçan’ın gündemde olup olmadığıyla ilgili sual üstüne Çalımbay, ”Oğuzhan ve Salih ile Beşiktaş’la görüştüm. Onların gelme şansı yok. Biz Güven Yalçın’ı istedik. Henüz Beşiktaş’la anlaşamamış. Ama ben kiralık olarak Güven’in gelmesini isterim” dedi.

Hakan Arslan’ı bırakmak istemem

Trabzonspor ‘un Hakan Arslan’ı istediğine dair bir şey duymadığını dile getiren Rıza Çalımbay, ”Ben Hakan’ın gitmesini istemiyorum. Takım kaptanı. Gitmek isterse, kulüp menfaatleri çerçevesinde destek oluruz. Devre içinde evladı rahatsız olduğundan Pedro Henrique’yi yolladık” şeklinde konuştuk. Başarılı olur

Okan Buruk’un Galatasaray teknik direktörü olmasına fazlaca sevindiğini dile getiren Çalımbay, ”Evladı rahatsızdı. Şimdi iyi; aradık geçmiş olsun dedik. Galatasaray camiasından yetişen bir arkadaşımız. Kulübü fazlaca iyi tanıyor ve ne yapacağını fazlaca iyi biliyor. Başarılı olacağına inanıyorum” dedi.

Kaynak: Fanatik

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
düşmeyen takipçi satın al tiktok takipçi satın al Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
viagra meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri