Dizi Haberleri

Skylines film konusu ve oyuncuları

Film severler web üstünden dört gözle beklenen filmleri araştırmaya devam ediyor. Son zamanların dört gözle beklenen filmlerinden biri de Skylines filmi oldu. Peki Skylines filmi konusu nedir? Tüm detaylar haberimizde.

Polisiye ve aksiyon türünde film izlemeyi seven insanların ilgisini çekebilecek Skylines filmi internetten araştırılmaya devam ediliyor. Peki Skylines filmi konusu nedir? Skylines filmi oyuncuları kimler? Skylines filmi ile ilgili tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

Skylines filmi

Skylines filmi gerilim, aksiyon ve polisiye türünde 11 Aralık 2020 senesinde yayınlanmıştır. Filmin yapımcılığını, yönetmenliğini ve senaristliğini Liam O’Donnell üstlenmiştir. Filmin süresi 1 saat 54 dakikadır ve IMDb puanı 4.6’dır.

Skylines filmi konusu

Skylines filmimizde yer edinen Rose karakteri bir ırk savaşının olduğu zamanlarda dünyaya gelmiştir sadece bu muharebede babasını yitirmiştir. Rose babasını kaybetmesinin üstüne uzaylı ırkı tarafınca büyütülmeye adım atmıştır. Rose büyüdükçe bazı güçlere haiz bulunduğunu anlamış olur ve oldukça kuvvetli bir savaşçı olup muharebede oldukça mühim görevler almaya adım atar. Rose, cenk esnasında görevini yerine getirmek için hedef almışken hedefi tutturamadığı için birçok sivilin hayatına mâl olur.

Skylines filmi oyuncuları

Skylines filmimizde Lindsey Morgan Rose Corley karakterini, Naomi Tankel Kate karakterini, Jonathan Howard Leon karakterini, Phong Giang The Matriarch karakterini, Daniel Bernhardt Owens karakterini, Cha-Lee Yoon Zhi karakterini, Rhone Mitra Dr. Mal karakterini, Giedre Mockeliunaite Izzy karakterini, James Cosmo Grant karakterini, Jeremy Fitzgerald Trent Corley karakterini, Alexander Siddig General Radford karakterini, Samantha Jean Elaine karakterini, Yayan Ruhian Huana karakterini ve Ieve Andrejevaite Alexi karakterini canlandırmıştır. 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri