Oyun

Sniper 3D Apk Para ve Elmas Hilesi MOD 3.47.5 İndir

Sniper 3D Apk Para ve Elmas Hilesi MOD 3.47.5 İndir

Sniper Shooter Free’nin başarısı, mobil oyun endüstrisinde Fun Game For Free adını almıştır. Bu geliştirici, topluma daha kaliteli ürünler sunmaya devam etme hırsıyla hala oldukca değerlidir. Kısa bir süre sonrasında Sniper Shooter Free’ye benzer bir oyun olan Sniper 3D Sınırsız Para MOD APK 3.47.5 İndir. Bu, oyunculara birçok coşku verici ve garip tecrübe getirmeyi vaat eden güzel 3D grafiklere haiz bir atış oyunudur.

Sniper 3D Para Hile Apk

Sniper 3D, birinci kişi bakış açısına haiz bir atış oyunudur. Oyuncular, tek amacı kendilerine atanmış olan hedefleri yok etmek olan bir keskin nişancı suikastçısı rolünü oynayacaklar. Vazife sistemi bir listeden oluşur, sadece oyuncu bu tarz şeyleri sırayla gerçekleştirebilir, herhangi birini seçebilir ve istediği benzer biçimde yapabilir. Yeni süregelen biriyseniz, daha çok beceriyi iyi mi kullanıp eğiteceğinize alışmak için ilkin düşük ödüllü görevleri denemenizi tavsiye ederim.

Sınırsız Para: Seviye ne kadar yüksekse, düşmanlar çoğu zaman zırhla donatılır. Bu nedenle hedefleri tek kurşunla yenemezsiniz. Merminiz bir hedefi yenmezse, göreviniz tam bir başarısızlıktır. Bu nedenle, silahlarınızı tertipli olarak yükseltmeniz (yada görevin gereksinimlerine bağlı olarak yeni silahlar satın almanız) gerekir. Hileli oyun indir’in mod sürümünü kullanın, böylece bu oyunda para sorunları hakkında endişelenmenize gerek kalmaz. Para kullandıkça artacaktır.

Sniper 3D MOD APK kullanırken dikkat edin

MOD sürümünü kullanırken oldukca paranız ve elmasınız var. Ancak, yükseltmek ve tabanca satın almak için elmas kullanamazsınız. Genel olarak, Sniper 3D, indirmesi garip, çekici ve tamamen parasız bir atış oyunudur. Bununla beraber, mevcut pazara kıyasla, bu oyunun, oyun topluluğunda dikkate kıymet bir fenomen haline gelmek için yükselecek bir atılımı yok. Ama karşılığında oldukça keyifli, stresli emek verme saatlerinden sonrasında dinlenmeniz için uygun.

Sniper 3D Apk Nasıl İndirilir?

 • Sniper 3D sayfasından en üstte bulunan Şimdi İndir kısmına tıklayın.
 • Biraz bekledikten sonrasında sizi Google Drive indirme linkine götürecektir.
 • Google Drive’den oyunun hileli apk dosyasını indirin
 • İndirdiğiniz Sniper 3D apk dosyasını telefonunuza kurun
 • Ve Sniper 3D Oynamaya başlayın.
 • Link çalışmadığı durumlarda (güncelleme gelmiş olabilir) kırık bağlantı bildirimden yada yorumlardan bizlere iletebilirsiniz
 • Çalışmayan Linkler en kısa sürede düzeltilecektir.
 • Oyunun Orijinal Google Play Linkine buradan ulaşabilirsiniz.

Reklamsız video seyretmek için Youtube Premium Apk konumuzu ziyaret edebilirsiniz. İsterseniz en oldukca oyunlardan olan My Child Lebensborn Apk Türkçe yada Nulls Brawl elmas hileli olarak oynayabilirsiniz.

 • Sniper 3D Apk Para ve Elmas Hilesi MOD 3.47.5 İndir Oyun Hilesi
 • +Sınırsız Para
 • +Sınırsız PVP Puanı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri