Genel Kültür

Sokağın Çocukları 5.sezon 5.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Sokağın Çocukları 5.sezon 5.bölüm olacak mı, ne zaman çıkacak, ne zaman yayınlanacak, gösterim zamanı, ne zaman gelecek, mevzusu, oyuncuları, karakterleri, Ekşi, fragmanı, izle şeklinde aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den cevap bulabilirsiniz.

Sokağın Çocukları 5.sezon 5.bölüm hakkında

Blu tv’nin Sıfır Bir dizisini çeken ekip tarafınca yaratılan dizisi ilk 4 sezonu ile platformun en fazlaca izlenen yapımları içinde yer aldı.

6 Şubat 2020’de gösterim hayatına başlaya dizi Adana-Mersin ve Hatay’da çekiliyor. Bölümleri 43 dakikadan oluşan dizinin yönetmenliğini Kadri Berkan Taşkın üstlenirken, senaristliğini Sıfır Bir dizisinin yaratıcıları kaleme alıyor.

Aksiyon, Polisiye hata türündeki dizi IMDb‘de 6,6‘lık puana haiz oldu.


Dizinin oyuncu kadrosunda Furkan Murat Uğur, Hakan Erkuran,Nesih Turunç, Soner Çelik,Oğuz Öztaş, Kerem Ali Yengüner, Arda İlkin Parlak, Alper Parlak, Gökhan Diğicibaş şeklinde adlar yer ediniyor.

5.sezon 4. bölümünü izleyen diziseverler Sokağın Çocukları 5.sezonun 5. bölümünün yayınlanmasını bekliyor. Peki Sokağın Çocukları 5.sezon 5.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Bu probleminin yanıtı içeriğimizde.


Ama gelin ilkin dizi ile ilgili bilgileri sizinle paylaşalım.

Sokağın Çocukları 4. Sezon mevzusu

Dizinin 4.sürem mevzusu, Nuro’nun ölümü sonrası Cemal ve Yusuf arasındaki gerilim yükselir ve Cemal ve Rıdvan dönme sonucu alır ve dönecekleri gece IŞİD tarafınca köye hücum düzenlenir o saldırıda Azad’ın kardeşi yaşamını kaybeder Onur, Cemal ve Yusuf tutuklanır ve gizli saklı cezaevine gönderilir. Orada Onur Sami isminde biriyle tanışır ve cezaevine BM’yi çağırmayı teklif eder Sami’nin öldürmüş olduğu düşmanı Hacı’nın adamlarının cesedi sayesiyle mektubu dışarı gönderir ve BM gelir ve mahkumları topladıkları sıra Sami Hakimi bulunduğunu itiraf eder ve Onur iki tarafla düşman olur ve müdür ile ortaklık yapar. Fazıl ise babasının yerini Malik bulunduğunu öğrenir ve Azad’a kızını verir ve kendisi Malik’i öldürür. Suriye’li generalin Onur’u Fazıl’ın yerine getirmiş olduğu sırada çatışma çıkar ve o çatışmada Bayram, Rıdvan, Yüksel, Taylan ve Fazıl ölür hayatta kalanlar ise İstanbul’a gelir.

Sokağın Çocukları oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Furkan Murat Uğur, Hakan Erkuran,Nesih Turunç,Soner Çelik,Oğuz Öztaş, Kerem Ali Yengüner, Arda İlkin Parlak, Alper Parlak, Gökhan Diğicibaş şeklinde adlar yer ediniyor.

Sokağın Çocukları 5.sezon 5.bölüm ne zaman yayınlanacak?

Dizinin 5.sezon 5.kısmı 25 Ağustos 2022’de blu tv tarafınca yayınlanacak.

Fragmanı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri