Genel Kültür

Soluksuz Film Konusu ve Yorumu – Netflix

Soluksuz Film Mevzusu ve Yorumu – Netflix adlı içeriğimize güzel geldiniz. Sizleri birkaç dakika süresince meşgul edecek çözümleme yazısında şuna eş suallerin yanıtlarını tespit edeceksiniz. Soluksuz film mevzusu, yorumu, analizi, tenkidi, yönetmeni, senaryocuyu, Sans répit, Restless, oyuncuları, karakterleri, yayınlanma zamanı, IMDb puanı, fragmanı, hakkında, özeti, ek olarak incelemeyi şeklinde suallerin yanıtlarını tespit edebileceksiniz. Değişik güncel içerikler için takipte kalmayı unutmayınız.
Gizemli tanık, polisi tehdit etmeye başlayınca, gerilim dozajı çoğalacaktır.

Rejisörlüğünü Regis Blondeau’nun, senaryoculuğunu ise Regis Blondeau’a ilaveten Julien Colombani’nin üstlendiği Soluksuz, adını sonradan bildiğimiz Thomas adlı bir polisin gerilim dolu anlarıyla başlıyor. Onu gerilime çeken nedenlerden biri annesinin vefatı ve şu sıralar cenazesinin kaldırılmasıyla açıklanırken Thomas’ı oldukca daha ciddi meseleler gözlediği anlaşıldığında; polis ofisinden bazı çağrılar geliyor.
Ofise denetime gelen yüksek merci azaları da bu gidişatı belirtirken Thomas’ın dolabındaki (mümkün) lekeli çamaşırlar, yakınları tarafınca bertaraf ediliyor.

Soluksuz Film Yorumu

Thomas’ın gerilimini açıklayan son unsur ise genç insanın köpeğe çarpmamak için manevra yaparken yanlışlıkla bir adama çarpıp öldürmesiyle açıklanıyor. Halihazırda kara listelerde başrolü sürükleyen bir kimliğe haiz olduğundan telaşlı bir halde, cesedi bagajına atıp kaçıyor.
Hollywood sokaklarını hatırlatan aksiyon ve sinematik görsellere süratli bir giriş meydana getiren Soluksuz, hem Thomas’ı araştırma etmeye hem de özet paragrafta bahsi geçen gizemli görgü şahidini ekranlara sürmeye devam ediyor.

Netflix’in son içeriklerine tıklayarak erişebilirsiniz.

Bilinmez bir bireyden telefon alan Thomas, “cesede ne yaptığını baktım” ibaresi ile karşılaşınca; haliyle, büyük bir şok yaşıyor. İlk başta asparagas bir haber bulunduğunu zannedip ehemmiyet verme de sıklaşan telefonlar, delikanlı polisi zorlamaya başlıyor.
Bakalım polis Thomas, onlarca kabahatine rağmen yaşama, kızına, mesleğine tutunabilecek mi?

25 Şubat günü; Vİkings’in yeni dizisi, Back to 15, Kabahate İtilen Çocuklar şeklinde iddialı projelerle duyuruya giren Soluksuz, aksiyon ve gerilim arayanlar için bir filmmiş şeklinde gözüküyor. Ancak akışa eğlenmek ve kafa dağıtmak için bakmayanların, asap krizi geçirmesi mümkün gözüküyor. Zira “yok artık” diyebileceğimiz birkaç keskin yanılgı ile şov kültürüne ikame etmiş olduğu gözlerden kaçmıyor.
Böylece bir yazının daha sonuna geldik. Öyleyse sizlere neşeli seyirler. Ayrıca siteye üye olarak güncel yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Diğeri içeriklerde düşünce suretiyle…

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri