Futbol

Son dakika! Okan Buruk Galatasaray ile sözleşme imzalıyor

Galatasaray , 1+1 senelik anlaşmaya vardığı Teknik Direktör Okan Buruk’la sözleşme imzalıyor. İmza törenini canlı aktarıyoruz.

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek’in açıklamaları şu şekilde;

Bugün yeni bir başlangıç

Bugün Galatasaray için yeni bir başlangıç. Uzun vadeli planlarımızın ilk adımı için bir araya geldik. Tüm taraftarlarımıza teşekkür gönderiyorum, kombinelerimiz büyük satış hızına erişti, localarımız da tamamen doldu. Galatasaraylı Okan Buruk’un yuvasına dönmesinin mutluluğunu ve heyecanını yaşıyoruz. Okan kardeşimin bugün burada olmasının sebebi yalnız Galatasaraylı olması değil, daha ilkin yakaladığı başarılarla burada olmayı fazlasıyla hak ediyor.

Galatasaray’ın yeni Teknik Direktörü Okan Buruk’un açıklamaları ise şu şekilde;

Tek hedefimiz şampiyonluk

Büyük Galatasaray taraftarına buradan saygılarımı, sevgilerimi gönderiyorum. Galatasaray için fazlaca kıymetli bir yönetim, kıymetli başkanımız göreve geldi. Galatasaray taraftarının büyük heyecanı oldu. Bu seneki tek hedefimiz şampiyonluk. Elimizden gelenin en fazlasını ortaya koyacağız. Geçen sezonun taraftarımız üstünde yaşattığı mutsuzluğu en kısa zamanda ortadan kaldırmaya çalışacağız. İşimizi doğru yapmak, taraftarımızı heyecanlandırmak istiyoruz.

Transfer üstüne yoğunlaştım

Taraftarımızın transferde büyük beklentisi var. Bizim iyi kadro oluşturmamız için yönetimimiz de elinden gelen her şeyi yapıyor. Dediğim şeklinde tek hedefimiz şampiyon olmak. Taraftarımızla fazlaca büyük sinerji yaratıp, en kısa zamanda hak ettiğimiz, bu yıl için şampiyonluk, önümüzdeki seneler için gene Avrupa’da olan bir Galatasaray hedefliyoruz.

Kaynak: Fanatik

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
düşmeyen takipçi satın al tiktok takipçi satın al Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
viagra meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri