Genel

Son dakika tekli tuvalet kağıdı satışı bile başladı! Görenleri şaşırtan gelişme: İşte tekli tuvalet kağıdının fiyatı

Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Son dakika tekli tuvalet kağıdı satışı bile başladı! Görenleri şaşırtan gelişme: İşte tekli tuvalet kağıdının fiyatı

Tuvalet kağıtları 8’li 12’li, 24’lü ve 32’li paketlerde satılırken artık tekli tuvalet kağıdı satışının da başladığı açıklandı. Birfazlaca yurttaş tarafınca tuvalet kağıtlarının fiyatlarına ilişkin araştırma yapılırken tuvalet kağıdının bir tanesi için ödenen para ise ortaya çıktı.

TEKLİ FİYATLAR BELLİ OLDU

Büyük marketlerde bilinmiş olduğu benzer biçimde tuvalet kağıtları toplu paketler içinde satılıyor. Ancak büyük marketlerde olmasa da minik market ve bakkalların bazılarında tuvalet kağıdının tane satılmış olduğu aktarıldı. Tuvalet kağıdı nerdeyse her eve girerken bundan dolayı tuvalet kağıdı tutarları vatandaşlar tarafınca araştırılmaya başlandı. Bu yıl tuvalet kağıdının tekine ödenen fiyatlar ortaya çıktı.

BİR TANESİ İÇİN 4 TL ÖDENİYOR

Tuvalet kağıtları tutarları markalarına bakılırsa farklılık gösterirken tuvalet kağıdı tekli fiyatı için averaj olarak 4 TL üstünde para ödemek gerektiği ifade edildi. Bununla birlikte daha ucuz markalardan alınacak olan paketler ile tek tuvalet kağıdı için ödenen para miktarının düşürülebileceği paylaşıldı.

Marketlere bakılırsa güncel fiyatlar ise şu şekilde oluyor:

MİGROS FİYATLAR

 • Viva Tuvalet Kağıdı 16’lı
  52,25 TL
 • Selpak Deluxe Tuvalet Kağıdı 24’Lü
  144,90 TL
 • Papia Tuvalet Kağıdı 16’lı 3 Katlı
  114,90 TL
 • Maylo 3 Katlı Tuvalet Kağıdı 16’Lı
  93,90 TL


İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
düşmeyen takipçi satın al tiktok takipçi satın al Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
viagra meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri