Televizyon

Sonbahar Kızı Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

Sonbahar Kızı (Autumn Girl-Bo we mnie jest sex) film, mevzusu, oyuncuları, Ekşi, karakterleri, cast, yorumları, analizi, IMDb puanı, Netflix filmleri, fragmanı, izle şeklinde aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den yanıt tespit edebilirsiniz.

Film hakkında

8 Mart 2021’de Netflix Türkiye tarafınca yayınlanacak olan Netflix Polonya filmidir. Toplam 1 saat 45 dakikalık müddetten oluşan film, yaşam öykü, dram ve müzikal cinsinde yer ediniyor.

Filmin rejisörlüğünü Katarzyna Klimkiewicz üstlenirken, senaristliğini Katarzyna Klimkiewicz ve Patrycja Nowak kaleme aldı.

Filmin oyuncu kadrosunda Maria Dębska, Leszek Lichota, Krzysztof Zalewski, Bartłomiej Kotschedoff, Katarzyna Obidzińska, Borys Szyc ve Rafał Rutkowski şeklinde adlar yer ediniyor.

Film beynelmilel arenada Autumn Girl olarak yayınlanıyor.
Ancak aşkına karşılık tespit edemeyen yüksek rütbeli bir işgören onun kariyerini baltalamaya çalışır.

1962 ve 1963 seneleri. Kalina Jedrusik’in yıldızı tüm şaşaasıyla parlıyor. Oyuncu Stanislaw Dygat’ın mutlu karısı, ek olarak kocasının tamamen kabul etmiş olduğu genç bir şarkıcıyla sıcak bir romantizmi var. Bununla beraber, yaşamdaki utanmaz neşeyi pek çoklarını rahatsız eder ve sinirlendirir. Barbórka’daki performansından sonrasında sanatçı, derin bir dekolte üstünde açığa çıkan haçın milletin yetkililerini şok ettiğini bilir.
Bu gidişatta iyi mi davranacak? Bağımsız kalmayı başarabilecek mi?

Sonbahar Kızı oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Filmin oyuncu kadrosunda Maria Dębska, Leszek Lichota, Krzysztof Zalewski, Bartłomiej Kotschedoff, Katarzyna Obidzińska, Borys Szyc ve Rafał Rutkowski şeklinde adlar yer ediniyor.

Maria Dębska – Kalina
Leszek Lichota – Stanislaw Dygat
Krzysztof Zalewski – Lucek
Bartłomiej Kotschedoff – Ryszard Molski
Katarzyna Obidzińska – Xymena
Borys Szyc – Kazimierz Kutz
Rafał Rutkowski – Jeremi Przybora

Fragmanı

Bu içinde ne olduğu oyla!
[Total: 0 Average: 0]

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri