Sons of the Forest Ne Zaman Çıkacak? - Webhaberim
Oyun

Sons of the Forest Ne Zaman Çıkacak?

Çıkışı geçtiğimiz yıl duyurulan Sons of the Forest oyununun çıkış zamanı ertelenmişti. Oyun severlerin merakla ve heyecanla beklediği Sons of the Forest oyunu ile ilgili coşku verici gelişmeler yaşanmaya başlandı. Oyun tutkunları Sons of the Forest oyununun ne süre çıkacağından sistem gereksinimlerine kadar birçok bilinmeyeni araştırıyorlar.

Oyun dünyasında açık dünya hayatta kalma temalı popüler mobil oyunlarından biri haline dönüşen Sons of the Forest oyununun çıkış zamanı geçtiğimiz yıl Eylül ayı olarak planlanmıştı. Oyun severlerin merakla ve sabırsızlıkla beklediği Sons of the Forest, resmi çıkış tarihini yayınlamış olduğu bir fragman ile duyurdu. Sons of the Forest’in yayınladığı fragmanda, oyunun çıkış tarihinin 20 Mayıs 2022 olarak belirlendiği duyuruldu.

Sons of the Forest Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Sons of the Forest oyunun daha değişik bir tecrübe altında oynamak isteyenler sistem gereksinimlerinin neler olduğu araştırmaya başladılar. Sons of the Forest sistem gereksinimleri;

Intel Core i3 – 2120 İşlemci

NVIDIA GeForce GTX 660 Ekran Kartı

8 GB RAM

Windows 7 İşletim Sistemi şeklinde sıralanmıştır.

Sons of the Forest Fiyatı Ne Kadar?

Sons of the Forest dünya genelinde oynanan ve her yeni serisi merakla beklenen bir oyun olarak yer ediniyor. Sons of the Forest ile ilgili bilinmeyenler araştırılıyor. Sons of the Forest fiyatının nasıl biteceği hemen hemen netleştirilmedi. Sons of the Forest fiyatının ne kadar olduğu bilinmiyor.

Sons of the Forest Konusu Nedir?

Sons of the Forest bir tür hayatta kalma oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Sons of the Forest; bayağı baba ve oğul hikâyesine odaklanırken bazı profesyonellerin oyunun içine dâhil bulunduğunu gösteriyor. Yaratıkları tarafınca helikopteri düşürülen bir tür askeri birliğe de tanık oluyoruz. İlk oyuna benzer mutantların bulunmuş olduğu bu oyun, mağarada ölüleri durdurma mevzusuna odaklanıyor.

Sons of the Forest Parasız Mi?

Sons of the Forest oyunu ile ilgili en fazlaca merak edilenlerden biri de oyunun tutarının ne olduğu yönünde. Oyun seveler ve etken oyun oynayıcıları Sons of the Forest oyunun parasız olup olmadığını merak ediyorlar. Sons of the Forest oyunun parasız olduğuna dair herhangi bir data bulunmuyor. Sons of the Forest oyununun tutarı ile ilgili resmi bir izahat hemen hemen paylaşılmış değil.

Sons of the Forest Kaç GB?

Sons of the Forest oyunu ile ilgili bilinmeyen ve dört gözle beklenen pek fazlaca mevzu bulunuyor. Sons of the Forest oyunun kaç GB olduğu etken olarak oyunu oynayan kişiler tarafınca merak ediliyor. Oyun seveler Sons of the Forest ile ilgili merak ettiklerini sorguluyorlar. Sons of the Forest’in ortalama 10 GB’lık bir depolama alanına haiz olduğu hakkında malum bilgiler içinde bulunuyor.

Sons of the Forest Benzeri Oyunları Nelerdir?

Sons of the Forest oyununa doyamayanlar için benzeri oyunlar merak mevzusu oldu. Sons of the Forest benzeri oyunlar araştırılıyor. Sons of the Forest benzeri oyunların; Stranded Deep, Minecraft, The Long Dark, 7 Days to Die, Green Hell, Raft ve Subnautica benzer biçimde oyunlar olduğu biliniyor.

 

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri