Memur ve Personel Alımı

Sonunda bunu da gördün Türkiye! 18 LT Yudum Ayçiçek yağı 36 ay taksitle satılıyor! Aylık 44 TL ödeyeceksiniz

(*18*)Ayçiçek yağ satışlarında mahallî marketlerde olduğu benzer biçimde online marketlerde de hareketlilik devam ediyor. Bundan kaynaklı olarak online ayçiçek yağ satışlarında 36 ay vade olanağı sunuldu. Bakan yurttaşlar baktıklarına inanamazken bu olasılık viral oldu. Savaşın tesiri ile Türkiye’nin ayçiçek yağı kasveti başlamış olacağı haberleri üstüne yurttaş marketlere akın ederken marketlerde raflar boş kaldı. Bunun arkasından zincir marketler raflardan yağları kaldırırken kriz sonrasında internette 18 litrelik ayçiçek yağ satışı için 36 ay takistle satış başladı.
Online satış meydana getiren Hepsiburada’da 18 litre Yudum Ayçiçek yağı 1.098 liraya satılıyor. Satış için yurttaşlara da olanak sunuluyor ve 36 ay vade alternatifi veriliyor. 36 ay vade olanağı verilecek ve satın alan yurttaşlar aylık 44 lira ödeyecek.

İZDİHAM YAŞANMIŞTI

(*18*)Dün jeopolitik gerilimlerin tesiriyle piyasada kafi ürün bulunmadığı ve buna bağlı olarak maliyetlerde çoğalış bakılacağı kaygısıyla birçok markette kalabalıklık yaşanmıştı. Yurttaşlar ayçiçek yağı alabilmek için marketlerde birbirinin üzerine çıkarak alışveriş hayata geçirmeye başlarken bazı yurttaşlar da web siteleri üstünden alışveriş hayata geçirmeye çalıştı.

(*18*)Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişçi, yağ krizine ilişik bu sabah yapmış olduğu açıklamada “Türkiye’nin kafi yağ stoku var” demişti.

İşte o satış duyuruyu:

(*18*)sonunda bunu da gordun turkiye 18 lt yudum aycicek yagi 36 ay taksitle satiliyor aylik 44 tl odeyeceksiniz 622494cb47231

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri