Genel Kültür

Spider Across the Spider Verse After Credits Var Mı?

Spider Across the Spider Verse after credits var mı, Spider Man Into the Spider Verse 2, Örümcek Adam Örümcek Evreninde, 2 olacak mı, 3 ne süre, 3 release date, 2023 benzer biçimde aramalarınız için yorumguncel.com’da kalınca.

Örümcek Adam Severler toplaşın! Tobey Maguire, Andrew Garfield ve Tom Holland‘lı Spider Man filmlerinden sonrasında animasyonlu bir Spider Man geldi!

İlk olarak 2018 senesinde Spider Man Into the Spider Verse olarak başlamış olan animasyon filmin 2.si ve devam filmi olarak Spider Across the Spider Verse‘ü yayınladı.

2 Haziran 2023 tarihinde gösterime giren film şimdiden 9,1’lik bir imdb puanına haiz. İzleyenlerin en merak etmiş olduğu şey ise filmimizde After Credits Var Mı? sorusu oldu.


Bu probleminin yanıtı içeriğimizde!

Filmin Konusu

Miles Morales, Oscar ödüllü Spider-Verse destanının bir sonraki kısmı için geri dönüyor; Brooklyn’in tam zamanlı, dost canlısı mahallesi Spider-Man’i Çoklu Evren süresince Gwen Stacy ve yeni bir Spider-Man ekibiyle güçlerini birleştirmek için taşıyacak destansı bir serüven. İnsanlar şimdiye kadar karşılaştıkları her şeyden daha kuvvetli bir kötü karakterle karşı karşıya gelecek.

Spider Across the Spider Verse After Credits Var Mı?

Yönetmenler bizi bu kez şaşırttı. Zira kredi ortası yada kredi sonrası görüntüler yok. Film, Miles’ın başka bir versiyonu tarafınca kaçırılmasıyla (değişik Dünyalardan bir Miles’ın kahramanı Miles’ı kaçırması benzer biçimde) ve Gwen Stacy’nin onu kurtarmaya yetişmesi için yeni Örümcek bir-insan grubu toplamasıyla bir uçurumda sonlanmış oluyor.


Filmin devamı için gözler şimdi de Spider-Man: Beyond the Spider-Verse filmimizde…

Vizyondaki filmleri bizimle güncel olarak buradan takip edin:

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
toptan çakmak smm panel
sitene canlı tv ekle bonus veren siteler deneme bonusu veren siteler madridbet meritking kingroyal madridbet yeni giriş kingroyal giriş